Comentarii (548)
l1u2i3s4
l1u2i3s4  •  03 August 2013, 15:50

Jalnic arbitrajul. Poli l o fi mituit pe arbitru. Halal cu meciurile aranjate din tribuna frf.

thumbzilla..
thumbzilla..  •  30 Iulie 2013, 00:04

CeFuRa nu termina pe loc de europa anul asta .

polistul68
polistul68  •  29 Iulie 2013, 15:28
Postat de voicu_p pe 29 Iulie 2013, 15:00

haide cfr nu lasati miticii sa castige, vom invinge pana la urma

Daca jucati cinstit, nu ca si pina acum, suntem primii care se bucura sa nu cistige miticii..dar daca iara luati trofee prin furaciune..stati acasa mai bine.

voicu_p
voicu_p  •  29 Iulie 2013, 15:00

haide cfr nu lasati miticii sa castige, vom invinge pana la urma

soriniz
soriniz  •  28 Iulie 2013, 22:42

Toate cartonasele au fost corect acordate. In plus, Picolo a facut un fault extrem de dur pentru care a primit numai galben, desi era cel putin de portocaliu acolo. Pe de alta parte , in dorinta de a provoca eliminari si in randul timisorenilor, clujenii au simulat la greu si doar foarte tarziu au primit un galben pentru simulare.

adix2004
adix2004  •  28 Iulie 2013, 20:48
Postat de daniaania pe 28 Iulie 2013, 19:28

esti pe dinafara..pai portarul nostru a fost busculat ca in K1 si nimic..normal ca se enerveaza baiatul..si tot asa..cum sa te concentrezi la joc cand nenorocitul de Dima a fucut si el K 1 CFR-ulComentariul tău...

prietene, esti prost, pai pentru ce a facut deac se da rosu si in liga 4. fault din spate, cu intentie, si fara nicio treaba cu mingea. si sa-ti mai zic ceva, cel putin 2 etape de suspendare pt gestul asta. asta e imaginea neputintei. sincer, mai bine il lasa sa treaca, sa va dea si golul 3....hahaha

polistul68
polistul68  •  28 Iulie 2013, 20:35
Postat de daniaania pe 28 Iulie 2013, 19:28

esti pe dinafara..pai portarul nostru a fost busculat ca in K1 si nimic..normal ca se enerveaza baiatul..si tot asa..cum sa te concentrezi la joc cand nenorocitul de Dima a fucut si el K 1 CFR-ulComentariul tău...

va legati de detalii....jucatorul nu are voie sa se ratioasca l arbitru....daca nu dadea nimic, aveai dreptate..dar el sa oprit sa vada ce e cu portarul..si ala a asrit ca un arc si direct la arbitru...

polistul68
polistul68  •  28 Iulie 2013, 20:32
Postat de daniaania pe 28 Iulie 2013, 19:28

esti pe dinafara..pai portarul nostru a fost busculat ca in K1 si nimic..normal ca se enerveaza baiatul..si tot asa..cum sa te concentrezi la joc cand nenorocitul de Dima a fucut si el K 1 CFR-ulComentariul tău...

Da, si la faza aia partial ai dreptate...daca sotea cartonasul mai repede pt Seroni, se aplana..el a styat sa vada starea portarului..si ala cins sa ridicat, sa dat direct la arbitru....adu-ti aminte cum ati cistigat cele 2 cupe in fata timisoarei..si vei vedea ca arbitrajul de ieri a fosat parfum.

ntfo
ntfo  •  28 Iulie 2013, 19:40
Postat de soviet.storm pe 28 Iulie 2013, 01:20

Scrie un eseu despre "Cat de important este sa nu ai dreptate" si anunta-ne sa iti aducem flori la absolvire!

Greu cu romana asta.

daniaania
daniaania  •  28 Iulie 2013, 19:28
Postat de polistul68 pe 28 Iulie 2013, 17:43

Singurul discutabil, dar acoperit de regulament e rosu pt deac....in rest, totul corect....ti sa parut normal ce a facut Felgueiras ? sau Costea ?

esti pe dinafara..pai portarul nostru a fost busculat ca in K1 si nimic..normal ca se enerveaza baiatul..si tot asa..cum sa te concentrezi la joc cand nenorocitul de Dima a fucut si el K 1 CFR-ulComentariul tău...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 55
Comentează