Comentarii (548)
alexandru_p
alexandru_p  •  28 Iulie 2013, 10:42

mie mi s'a parut interventia lui felgueiras la minge .. nu inteleg exact de ce s'a dat penalty si galben, dar in fine. cat despre interventia lui deac, regulamentar trebuia sa ia doar galben pentru ca nu era ultimul aparator!

gemminy55
gemminy55  •  28 Iulie 2013, 10:35

DACA AU VAZUT MERCENARII cfr isti CA IA LUAT timisoara TARE DE TOT SI IAU HIPNOTIZAT TOTAL,AU INCEPUT CU CE STIAU MAI BINE,ADICA k1 ,iau hipnotizat polistii din start si au facut cu ei ce au vrut! daca nu au putut misca la fotbal nimic au inceput cu intimidarile cu coate cu picioare ca adevarati luptatori k1,inca o dovada a neputintei cfriste sau inca o dovada a CLASEI DE FOTBAL TIMISORENE?! Daca se termina 4-2 sau 5-2 nu era mirare,pacat ca nu va aduceti jucatori romani la echipa,ati adus doar gorile ce lovesc cu mainile si picioarele pe la spate! mai luati lectii dela TIMISORENI MERCENARILOR! sper sa ajungeti ca in camp trecut sau chiar sa va duceti in B ca ne-am saturat de jocul vostru

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 04:31

deci o sugius ca de obicei, cocalare

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 04:30
Postat de panion44 pe 28 Iulie 2013, 04:20

SPERI MATA....DAR SPERI DEGEABA...VISE TAICA VISE...POTI CREDE CA SI RAPIDUL LE DA CU TERENUL IN CAP LUI STEAUA...BINE DEJA ASTEA NU MAI SUNT VISE...CI SCENARII SF

sper.mata.ca dintotdeauna cand sta la pomana la tiruri

panion44
panion44  •  28 Iulie 2013, 04:20
Postat de soviet.storm pe 28 Iulie 2013, 00:38

Macar marti Dinamo Tbilisi o sa va dea cu terenul in cap!:)))))))))))

SPERI MATA....DAR SPERI DEGEABA...VISE TAICA VISE...POTI CREDE CA SI RAPIDUL LE DA CU TERENUL IN CAP LUI STEAUA...BINE DEJA ASTEA NU MAI SUNT VISE...CI SCENARII SF

panion44
panion44  •  28 Iulie 2013, 04:14
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:32

Daca ai fi fan Rapid nu as zice nimic ... dar Steaua are vreo 20 de titluri furate

DAR DE CE NU LE-AI PUS PE TOATE 24? AI PUTEA SOCOTI SI CUPELE SI CUPA CAMPIONILOR SI SUPERCUPA EUROPEI...ASA CA SA ARATI CAT ESTI TU DE OBIECTIV...CREDEAM CA MAI AI CEVA MINTE..DAR M-AM LAMURIT CA TOT UN HATER OBOSIT ESTI...AI VAZUT TOATE CELE 200 DE CAMPIONATE FURATE?

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 04:05

Behaie in alta parte, mai da-te-n mm de ciufut!

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 04:04
Postat de panion44 pe 28 Iulie 2013, 03:40

ASA IDIOTI MAI RAR..CAND ERA BECALI IN LIBERTATE ZICEATI CA PLATESTE BECALI ARBITRII.....DACA E LA PUSCARIE ACUM II PLATESTE SI DE ACOLO..EU CRED CA LA PROSTIA TA SI A CELOR DE TEAPA TA SI DACA MOARE BECALI ZICETI CA PLATESTE ARBITRII SI DE PE LUMEA AILALTA...ASA IDIOTI MAI RAR...E PUTIN SPUS IDIOTI..CHIAR RETARDATI...

te-ai uitat in oglinda, (c)oaie?Te-ai uitat in oglinda (c)oaie?

panion44
panion44  •  28 Iulie 2013, 03:40
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:47

Deci a incasat cec-ul de la SC Alinierea Planetelor Jilava S.A.

ASA IDIOTI MAI RAR..CAND ERA BECALI IN LIBERTATE ZICEATI CA PLATESTE BECALI ARBITRII.....DACA E LA PUSCARIE ACUM II PLATESTE SI DE ACOLO..EU CRED CA LA PROSTIA TA SI A CELOR DE TEAPA TA SI DACA MOARE BECALI ZICETI CA PLATESTE ARBITRII SI DE PE LUMEA AILALTA...ASA IDIOTI MAI RAR...E PUTIN SPUS IDIOTI..CHIAR RETARDATI...

panion44
panion44  •  28 Iulie 2013, 02:27
Postat de robotzel pe 27 Iulie 2013, 23:42

pana acum basescu era vinovat pentru tot ce se intampla rau in tara asta. se pare ca aveti mai nou o alta obsesie: becali vinovat pentru tot ce se intampla in fotbal.

mai omul era ironic..tu nu esti atent....?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 55
Comentează