Comentarii (548)
djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 01:50

Ia-o mai usor omule!

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 01:41
Postat de djamorphis pe 28 Iulie 2013, 01:39

De ce te bagi aiurea in seama omule?

ca sa intrebe toti hitleristii ca tine in mm de arian borat1

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 01:40

a, scuze , am uitat in mm de killer de evrei, bplm!

djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 01:39

De ce te bagi aiurea in seama omule?

panion44
panion44  •  28 Iulie 2013, 01:30
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:26

Ce sa citesc ... pentru o piedica se da rosu ? La Deac a fost o piedica .... sunt faulturi mult mai dure .... Daca era in postura de ultim aparator mai ziceam dar asa .... Si al doilea galben la Felguieras cu ce justificare l-a dat ???

mai tu ai vazut meciul?pai a luat al doilea galben cand a facut fault in careu...

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 01:26
Postat de ntfo pe 28 Iulie 2013, 01:09

Stau si ma uit la comment-uri si imi dau seama cati idioti sunt pe aici.La ce meci v-ati uitat?!?!Sa luam fazele.Penalty neacordat Timisoarei la faultul clar in careu.La faza aceea cu hentul cei drept jucatorul a atins mingea cu mana INVOLUNTAR deci 50/50 pt.penalty.Costea, eliminare corecta la fel si Felgueiras....de Deac nu mai zic ... fault mai mult decat grosolan.Apoi galben trebuia la Scutaru.Desi sunt timisorean nu sustin aceasta echipa.Jucatori care se vad ca vin din liga a 3-a.

Tataie, nu te mai vota singur...serios....tantalau!

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 01:24

Ori esti naiv, ori esti prost!

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 01:20
Postat de ntfo pe 28 Iulie 2013, 01:09

Stau si ma uit la comment-uri si imi dau seama cati idioti sunt pe aici.La ce meci v-ati uitat?!?!Sa luam fazele.Penalty neacordat Timisoarei la faultul clar in careu.La faza aceea cu hentul cei drept jucatorul a atins mingea cu mana INVOLUNTAR deci 50/50 pt.penalty.Costea, eliminare corecta la fel si Felgueiras....de Deac nu mai zic ... fault mai mult decat grosolan.Apoi galben trebuia la Scutaru.Desi sunt timisorean nu sustin aceasta echipa.Jucatori care se vad ca vin din liga a 3-a.

Scrie un eseu despre "Cat de important este sa nu ai dreptate" si anunta-ne sa iti aducem flori la absolvire!

cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 01:16
Postat de bandoleros pe 28 Iulie 2013, 01:03

eu zic ca neputinta ii face sa devina nervosi. si nicidecum realitatea din teren. sa ne aducem aminte ca pe finalul sezonului trecut erau la fel de nervosi. nervozitatea sa instaurat dupa o perioada de mai multe etape in care nu au castigat niciun meci. acum dupa un rezultat de egalitate la Botosani si fiind condusi de Timisoreni dupa doar 7 minute de joc starea de nervozitate a revenit. drept pentru care a urmat ce a urmat.

Cu totii trebuie sa ne conformam situatiei in sine, fie ca ne place fie ca nu. Neputinta poate fi generata si de alti factori externi care nu depind de noi. Eu pot fi de acord cu tine in ceea ce priveste omogenitatea echipei, omogenitate care nu exista in momentul de fata dar sa nu exageram. Daca te-ai uitat bine, ai vazut ca dupa golul primit, echipa avand o tarie de caracter pe care o vedem si in alte parti si ne minunam, a facut un pressing sufocant, indiferent de eliminarile care s-au dictat, pressing care a dat roade si care, pe mine cel putin, m-a incantat. Bineinteles ca au fost si tare la care nu m-am gandit.

ntfo
ntfo  •  28 Iulie 2013, 01:09

Stau si ma uit la comment-uri si imi dau seama cati idioti sunt pe aici.La ce meci v-ati uitat?!?!Sa luam fazele.Penalty neacordat Timisoarei la faultul clar in careu.La faza aceea cu hentul cei drept jucatorul a atins mingea cu mana INVOLUNTAR deci 50/50 pt.penalty.Costea, eliminare corecta la fel si Felgueiras....de Deac nu mai zic ... fault mai mult decat grosolan.Apoi galben trebuia la Scutaru.Desi sunt timisorean nu sustin aceasta echipa.Jucatori care se vad ca vin din liga a 3-a.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 55
Comentează