Comentarii (548)
bandoleros
bandoleros  •  28 Iulie 2013, 01:03
Postat de cfrclujole pe 28 Iulie 2013, 00:54

Si eu la fel dar atunci cand trebuie sa te conformezi realitatii, actionezi in conformitate cu realitatea din teren! Sincer, nu placerea de a privi este primordiala pentru un sportiv ci ceea ce iti aduce efortul pe care l-ai facut pana atunci si asta e victoria, ca in orice alt sport de altfel!

eu zic ca neputinta ii face sa devina nervosi. si nicidecum realitatea din teren. sa ne aducem aminte ca pe finalul sezonului trecut erau la fel de nervosi. nervozitatea sa instaurat dupa o perioada de mai multe etape in care nu au castigat niciun meci. acum dupa un rezultat de egalitate la Botosani si fiind condusi de Timisoreni dupa doar 7 minute de joc starea de nervozitate a revenit. drept pentru care a urmat ce a urmat.

afc13
afc13  •  28 Iulie 2013, 00:57

Sper ca acest arbitru FAIMOS sa fie suspendat pe anu' asta sau sa-l trimita la reciclare... mai prost ca pamantul.

cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 00:57
Postat de catareddog pe 28 Iulie 2013, 00:52

eu am fost la meci pe stadionul cfr,dar om ca arbitru asta n-am mai vazut,a fragmentat jocul galben pentru orice contact...O EXECUTIE IN DIRECT....rusine sa-i fie!

Asta a fost si parerea mea.

cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 00:56
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:52

A facut niste balbaieli in start de unde a pornit prima ocazie a Timisoarei , dar dupa aceea mi s-a parut chiar bun ...

Da, asa este dar pe degeaba esti, teoretic, bun dupa ce ai gresit grav!

cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 00:54
Postat de bandoleros pe 28 Iulie 2013, 00:44

imi cer scuze ca nu pot impartasi aceeasi parere cu tine. prefer fotbalul in derimetrul luptelor de gherila. se pare ca la Cluj sa instituit aceasta idee. ca jocul de fotbal sa fie unul de lupta de gherila. tocmai de aceea jocul KFR'ului nu a fost niciodata unul placut ochiului. nici macar in anii in care au castigat campionatul.

Si eu la fel dar atunci cand trebuie sa te conformezi realitatii, actionezi in conformitate cu realitatea din teren! Sincer, nu placerea de a privi este primordiala pentru un sportiv ci ceea ce iti aduce efortul pe care l-ai facut pana atunci si asta e victoria, ca in orice alt sport de altfel!

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:52
Postat de cfrclujole pe 28 Iulie 2013, 00:51

Pai tocmai ca e fotbal! Parca in Anglia se stie lucrul asta numai la noi se confunda cu baschetul! Obiorah tocmai a facut doua gafe mari, altii sunt cu plusuri si altii cu minusuri.

A facut niste balbaieli in start de unde a pornit prima ocazie a Timisoarei , dar dupa aceea mi s-a parut chiar bun ...

catareddog
catareddog  •  28 Iulie 2013, 00:52

eu am fost la meci pe stadionul cfr,dar om ca arbitru asta n-am mai vazut,a fragmentat jocul galben pentru orice contact...O EXECUTIE IN DIRECT....rusine sa-i fie!

cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 00:51
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:42

E fotbal nu lupte greco-romane , ca asa Steaua nu are nici o sansa la sportul ala cu gruzinii ... Calitativ CFR a fost foarte slaba , o echipa lunga spatii mari intre linii , faze fixe executate batranesc cu centrari in careu chiar daca distanta era mare de la locul executarii , singurul plus e Obiora ala ...

Pai tocmai ca e fotbal! Parca in Anglia se stie lucrul asta numai la noi se confunda cu baschetul! Obiorah tocmai a facut doua gafe mari, altii sunt cu plusuri si altii cu minusuri.

crucian_
crucian_  •  28 Iulie 2013, 00:50
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:32

Daca ai fi fan Rapid nu as zice nimic ... dar Steaua are vreo 20 de titluri furate

Avea 21 daca nu fura curwa de ma.ta unul, pozand in trelingul cu Celsii :)) Comentariul tău...

v1ad
v1ad  •  28 Iulie 2013, 00:49
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:42

E fotbal nu lupte greco-romane , ca asa Steaua nu are nici o sansa la sportul ala cu gruzinii ... Calitativ CFR a fost foarte slaba , o echipa lunga spatii mari intre linii , faze fixe executate batranesc cu centrari in careu chiar daca distanta era mare de la locul executarii , singurul plus e Obiora ala ...

Asa batranesc le-a dat cfr 2 din faze fixe ... oricum, vinovat nu e costea. Ca la el asta e nivelul. E de vina ala care isi vinde toti jucatorii buni pt care are oferte si apoi spera ca totul va fi ok cu jucatori de serie B si rebuturi de la alte echipe. Ulciorul nu merge de multe ori la apa!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 55
Comentează