Comentarii (548)
cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 00:27
Postat de bandoleros pe 28 Iulie 2013, 00:24

oribil! si de o parte si de alta. unii si'au pierdut capul iar ceilalti nu au stiut sa gestioneze situatia celor 3 oameni in plus. o echipa cu experienta probabil ar fi marcat macar 2 goluri in acel final de meci.

Nu cred ca un meci de lupta in conditiile date a fost ..oribil. In rest, apreciez parerea ta!

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:25
Postat de luciann pe 28 Iulie 2013, 00:21

A inceput bine Guardiola! De fapt prima miscare "proasta" a fost indepartarea lui M. Gomez!

Ce meci a fost ala ... de verificare ... fara Ribery Javi Martinez Schweinsteiger Dante Gotze ...

bandoleros
bandoleros  •  28 Iulie 2013, 00:24
Postat de cfrclujole pe 28 Iulie 2013, 00:22

Va salut pe toti! Lasand la o parte parti pris-urile, cum vi s-a parut meciul?

oribil! si de o parte si de alta. unii si'au pierdut capul iar ceilalti nu au stiut sa gestioneze situatia celor 3 oameni in plus. o echipa cu experienta probabil ar fi marcat macar 2 goluri in acel final de meci.

djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 00:24
Postat de saviola2_8 pe 28 Iulie 2013, 00:19

n-am minute, am doar secunde:))) noapte bun amigo

Noapte buna tie, eu ma bag la Panzere! :)

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 00:23
Postat de bandoleros pe 28 Iulie 2013, 00:21

o noapte trista pentru toti frustratii care si'au pus toate sperantele in KFR ca ar putea da o replica Stelei in lupta pentru titlu. US25 & UCL!

Habar nu ai ce inseamna frustrat, tantalau!:)))

crucian_
crucian_  •  28 Iulie 2013, 00:23
Postat de daveroirl pe 28 Iulie 2013, 00:13

deci si in concluzie zerul a fost de vina ,nu!?

Da, zerul a fost de vina.... DE acolo si branza proasta =)))

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Iulie 2013, 00:23
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:20

Eu sunt constient ca nu poate face ... poate la anul daca il mai tine cineva pana atunci Sper sa aiba in contract o clauza de aia uriasa de demitere , sa nu il dea afara dupa 2-3 etape ... Si sa nu mai apara negru ala adus de el in atac ... sa joace cu Batin Si sa nu mai apara nici Costea , sa joace Deac , si ce mai au ei Djokovic ala si autistul asta de a venit azi

batin e cel mai bun atacant de la voi, mult peste toti aiia noi adusi, treaba e ca la cfr nu prea se fofera timp, sincer, fara ironie, nu cred c ape rfednic il prinde paltonul. nb!

djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 00:23
Postat de luciann pe 28 Iulie 2013, 00:21

A inceput bine Guardiola! De fapt prima miscare "proasta" a fost indepartarea lui M. Gomez!

Si eu am spus asta, o tampenie sa-l dai pe Supermario!!

djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 00:22
Postat de daveroirl pe 28 Iulie 2013, 00:18

sa-mi lasi id-ul din WOT ...:P

Ai 3 incercari, tu care crezi ca este? :))

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Iulie 2013, 00:22

boierule unde esti? ai avut dreptate piton batran cu x-ul nu si cu 1, m-am inselat cu 2 solist, pacat pt TM, au avut meciul in mana. noapte buna tuturor, ma bag la tv, astept sa inceapa meciul soranei, sa aveti bafta!

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 55
Comentează