Comentarii (548)
cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 00:22

Va salut pe toti! Lasand la o parte parti pris-urile, cum vi s-a parut meciul?

bandoleros
bandoleros  •  28 Iulie 2013, 00:21

o noapte trista pentru toti frustratii care si'au pus toate sperantele in KFR ca ar putea da o replica Stelei in lupta pentru titlu. US25 & UCL!

luciann
luciann  •  28 Iulie 2013, 00:21
Postat de djamorphis pe 28 Iulie 2013, 00:16

Nici minute sa suni nu ai? :))) Hai gata ca ma bag la un World of Tanks! Noapte buna si felicitari Borussiei Doofmund pentru victorie si meciul minunat.

A inceput bine Guardiola! De fapt prima miscare "proasta" a fost indepartarea lui M. Gomez!

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:20
Postat de saviola2_8 pe 28 Iulie 2013, 00:10

bote, eu nu-I contest calitatile puriului. el e antrenor bun dar cum am zis nu poate face minuni, poate au fost si 2-3 transfeuri bune, si da voiculet este unl din ele, mai sunt ceva indivdualitati dar tine cont ca s-au facut vreo 16 transferuri si majoritatea sunt mocca, asa nu te poti bate la titlu, si sigur ca omogenitatea conteaza enorm, tocmai de asta rednic nu are vina prea mare, e absurd sa-i ceri campionatul cand schimbi practice toata echipa si transferurile niciunul nu-I de rasunet.

Eu sunt constient ca nu poate face ... poate la anul daca il mai tine cineva pana atunci Sper sa aiba in contract o clauza de aia uriasa de demitere , sa nu il dea afara dupa 2-3 etape ... Si sa nu mai apara negru ala adus de el in atac ... sa joace cu Batin Si sa nu mai apara nici Costea , sa joace Deac , si ce mai au ei Djokovic ala si autistul asta de a venit azi

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Iulie 2013, 00:19
Postat de djamorphis pe 28 Iulie 2013, 00:16

Nici minute sa suni nu ai? :))) Hai gata ca ma bag la un World of Tanks! Noapte buna si felicitari Borussiei Doofmund pentru victorie si meciul minunat.

n-am minute, am doar secunde:))) noapte bun amigo

daveroirl
daveroirl  •  28 Iulie 2013, 00:18
Postat de djamorphis pe 28 Iulie 2013, 00:16

Nici minute sa suni nu ai? :))) Hai gata ca ma bag la un World of Tanks! Noapte buna si felicitari Borussiei Doofmund pentru victorie si meciul minunat.

sa-mi lasi id-ul din WOT ...:P

djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 00:16
Postat de saviola2_8 pe 28 Iulie 2013, 00:15

serios? ia vezi cine ti-a dat beep:))

Nici minute sa suni nu ai? :))) Hai gata ca ma bag la un World of Tanks! Noapte buna si felicitari Borussiei Doofmund pentru victorie si meciul minunat.

ziggyman
ziggyman  •  28 Iulie 2013, 00:16

bhai si ghinionisti franarii astia ..au dat de botosani si acs recas in primele etape...cat ghinion sa ai mha nene...!!!!! sa vezi ce da pascani de nervi in seara asta la bucata aia buna care o arde cu el...

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Iulie 2013, 00:15
Postat de djamorphis pe 28 Iulie 2013, 00:10

OK, pun pariu ca nici nu mai numarul meu. :))

serios? ia vezi cine ti-a dat beep:))

daveroirl
daveroirl  •  28 Iulie 2013, 00:13
Postat de gametable08 pe 28 Iulie 2013, 00:08

1 arbitrul a dat cartonas galben din exces de zer lui costea ,2 trebuia sa mai dea un penalty pt cfr si inca unul pt Timisioara,3 arbitrul a incercat sa dea galbene ca sa stapaneasca jocul dar jucatorii de la cfr erau deja nervosi din cauza eliminarii lui Costea si mai rau a facut 4 a mai fost semnalizat un offside aiurea in primele minute unui atacant d la cfr care era pe linie c aparatorul chiar un pic mai in fata,5un arbitraj la sange irita jocul si distruge toata concentrarea jucatorilor,6 SI cel mai important Forzza Steaua!

deci si in concluzie zerul a fost de vina ,nu!?

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 55
Comentează