Comentarii (548)
uefa
uefa  •  28 Iulie 2013, 00:11
Postat de saviola2_8 pe 28 Iulie 2013, 00:10

bote, eu nu-I contest calitatile puriului. el e antrenor bun dar cum am zis nu poate face minuni, poate au fost si 2-3 transfeuri bune, si da voiculet este unl din ele, mai sunt ceva indivdualitati dar tine cont ca s-au facut vreo 16 transferuri si majoritatea sunt mocca, asa nu te poti bate la titlu, si sigur ca omogenitatea conteaza enorm, tocmai de asta rednic nu are vina prea mare, e absurd sa-i ceri campionatul cand schimbi practice toata echipa si transferurile niciunul nu-I de rasunet.

dar nici sa joci mai slab ca Brasovul care are maxim 4-5 straini. :)) mai slabi decat la Cluj. eu cu asa meciuri, luam sigur 4 puncte. oricine de fapt lua 4 pe noroc... Florin Costea nici n-ar mai pupa lotul!

alex.nazarie
alex.nazarie  •  28 Iulie 2013, 00:11

Nu sunt fan CFR, am plans de nervi la fiecare titlu luat de ei pentru ca nu ii pot avea la inima, dar meciul asta a fost ceva ce nu am vazut in viata mea, defapt si anu trecut la Dinamo-U Cluj a fost un arbitraj execrabil, dar aici s-a vazut rea intentia arbitrului, rusine celor implicati, celor care au comandat ca sa decurga meciul asa, cu siguranta arbitrul a primit indicatii dinainte pentru ca daca vrei sa iti faci treaba bine ( indiferent de domeniu ) atunci e foarte greu sa nu reusesti, in general reusesti, iar el seara asta fiind de o maniera execrabila nu pot sa cred decat ca a primit indicatii.

djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 00:10
Postat de djamorphis pe 28 Iulie 2013, 00:10

OK, pun pariu ca nici nu mai numarul meu. :))

*ai

djamorphis
djamorphis  •  28 Iulie 2013, 00:10
Postat de saviola2_8 pe 28 Iulie 2013, 00:06

pai eu nu imi pot lua abonament, amigo, prietenii mei care merg constant la meciuri nu vor,m pentru ca ei au job si nu stiu daca merg la toate meciurile, n-am reusit sa-i cinving sa-si ia, eu mi-as lua dar daca imi iau abonament nu voi putea merge niciodata impreuna cu amici mei ca doar mei o sa-=si ia bilete pe unde pot nu langa locul meu de abonament! deci nu mai imi iau abonament, desi o sa merg la minim 7-% din meciuri, inca n-am luat bilet cu Tbilisi, sa vorbesc cu tovarasii luni, poate ma duc in galerie:)) la mare am fost cu 2 baietii unu din nord altul di9n sud, si supriza cu unul din galerie ploiestiului:)) ne auzim la telefon amigo, ne vedem la meciuri ca vin si fara abonament.

OK, pun pariu ca nici nu mai numarul meu. :))

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Iulie 2013, 00:10
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:58

Eu am incredere in Rednic ... Chiar si in achizitii ( in afara de negru Chuchu ala si Prostea) Negru mare e bunicel , doar ca pana se adapteaza , si Voiculet e bun , si Velayos ... Numai sa nu fie prea tarziu pana se contopesc jucatorii intre ei si antrenorul ...

bote, eu nu-I contest calitatile puriului. el e antrenor bun dar cum am zis nu poate face minuni, poate au fost si 2-3 transfeuri bune, si da voiculet este unl din ele, mai sunt ceva indivdualitati dar tine cont ca s-au facut vreo 16 transferuri si majoritatea sunt mocca, asa nu te poti bate la titlu, si sigur ca omogenitatea conteaza enorm, tocmai de asta rednic nu are vina prea mare, e absurd sa-i ceri campionatul cand schimbi practice toata echipa si transferurile niciunul nu-I de rasunet.

mariuspuma2009
mariuspuma2009  •  28 Iulie 2013, 00:09
Postat de saviola2_8 pe 27 Iulie 2013, 23:54

Campania de transferuri a cfr-ului a fost dezastrouasa, eu am zis pana sa=I vad jucand daca ei si-au pus sperantele in florin costea m-am lamurit de ei, rednic a contribuit la achizitiile dezastrouase in stilul sau characteristic, a adus cativa jucatori probabil doar pentru commission, toate acestea plus lipsa de omogenitate nu fac decat sa indeparteze cfr-ul de obiectiv, mi-e greu sa cred ca veti termina in primele 3-4.

Costea este undercover pt steaua tranteste toate meciurile cfr ului :)))

gametable08
gametable08  •  28 Iulie 2013, 00:08

1 arbitrul a dat cartonas galben din exces de zer lui costea ,2 trebuia sa mai dea un penalty pt cfr si inca unul pt Timisioara,3 arbitrul a incercat sa dea galbene ca sa stapaneasca jocul dar jucatorii de la cfr erau deja nervosi din cauza eliminarii lui Costea si mai rau a facut 4 a mai fost semnalizat un offside aiurea in primele minute unui atacant d la cfr care era pe linie c aparatorul chiar un pic mai in fata,5un arbitraj la sange irita jocul si distruge toata concentrarea jucatorilor,6 SI cel mai important Forzza Steaua!

mutulik13
mutulik13  •  28 Iulie 2013, 00:08
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:04

Ce treaba are cu viteza ... e o piedica ... Nu e atac din spate , sau din fata , sau forfecare ... sa riste o fractura sau o leziune grava ...

Baieteeee! Legile jocului nu vorbesc despre piedica sau pumn sau alte gesturi..pune mana si citeste caci e mai rusinos sa vorbesti doar din ce vezi la tv decat sa vorbesti bazandu-te pe ceea ce citesti

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Iulie 2013, 00:06
Postat de djamorphis pe 27 Iulie 2013, 23:58

Te-ai hotarat mai cu abonamentele? Eu la meciurile cu Tibilisi si Rapid mi-am luat deja bilet.

pai eu nu imi pot lua abonament, amigo, prietenii mei care merg constant la meciuri nu vor,m pentru ca ei au job si nu stiu daca merg la toate meciurile, n-am reusit sa-i cinving sa-si ia, eu mi-as lua dar daca imi iau abonament nu voi putea merge niciodata impreuna cu amici mei ca doar mei o sa-=si ia bilete pe unde pot nu langa locul meu de abonament! deci nu mai imi iau abonament, desi o sa merg la minim 7-% din meciuri, inca n-am luat bilet cu Tbilisi, sa vorbesc cu tovarasii luni, poate ma duc in galerie:)) la mare am fost cu 2 baietii unu din nord altul di9n sud, si supriza cu unul din galerie ploiestiului:)) ne auzim la telefon amigo, ne vedem la meciuri ca vin si fara abonament.

mytzu
mytzu  •  28 Iulie 2013, 00:06
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:04

Ce treaba are cu viteza ... e o piedica ... Nu e atac din spate , sau din fata , sau forfecare ... sa riste o fractura sau o leziune grava ...

eu cred ca arbitrul a considerat ca si-a lovit adversarul fara minge. iar la lovire se da rosu. e doar un punct de vedere. dupa parerea mea, e singura faza discutabila din tot meciul. penalty a fost mai mult pt Recas (cel neacordat) decat pt CFR,

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 55
Comentează