Comentarii (548)
mutulik13
mutulik13  •  28 Iulie 2013, 00:02
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:58

Eu am incredere in Rednic ... Chiar si in achizitii ( in afara de negru Chuchu ala si Prostea) Negru mare e bunicel , doar ca pana se adapteaza , si Voiculet e bun , si Velayos ... Numai sa nu fie prea tarziu pana se contopesc jucatorii intre ei si antrenorul ...

Problema ta e ca nu ai reusit nici macar o clipa sa fii obiectiv..

old_shatterhand
old_shatterhand  •  28 Iulie 2013, 00:01
Postat de ervfr pe 27 Iulie 2013, 23:57

Imi pare rau ca te contrazic. Am vazut la viata mea multe meciuri de fotbal cu faze identice si s-a dat doar galben. E la latitudinea arbitrului, la fel ca si faza cu Felgueiras. Un singur lucru vreau sa-ti spun. Daca un jucator de la Steaua era in locul lui Deac nu m-ai mai fi trimis sa citesc regulamentul....

Deac daca il tragea de tricou avea galben..da el ca taranu sa ii dea la picioare..bine i-a facut.

daveroirl
daveroirl  •  28 Iulie 2013, 00:01

unde-i Halpina sa ne explice ce si cum ,Shezaric ,scoate capul din pzda mtii !

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:01
Postat de old_shatterhand pe 28 Iulie 2013, 00:00

Si a luat rosu de vreo 3 ori sezonul trecut nu doar odata :))

Pentru piedica ? Pentru piedica nu se da niciodata rosu .... a vrut ala sa se dea in stamba ... A zis ca el e buricul pamantului si e un arbitru strict si trebuie neaparat sa fie vedeta meciului ... Si asa a iesit

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Iulie 2013, 00:01
Postat de terminatorul2 pe 27 Iulie 2013, 23:52

La faza cu Deac , citeste regulamentul !!

acelasi arbitru n-a dat penalty in prima repriza la faultul lui piccolo asupra lui barbut, atunci cand a centrat a fost secerat de Italian, in mare arbitru s-a descurcat bine, jucatorii cfr-ului au fost extreme de nervosa, toate cartonasele au fost luate pentru proteste, ei trbuiau sa-si vada de joc, daca erau buni ii bateau lejer pe timisoreni chiar daca arbitri sa zicem erau impotriva lor, ceea ce n-a fost cazul. chiar daca a avut unele greseli niciuna n-a fost majora ceferisiti s-au enerva degeaba, au pierdut pe mana lor.

harry_porker
harry_porker  •  28 Iulie 2013, 00:00
Postat de ziggyman pe 27 Iulie 2013, 23:57

stai mha ca rivalii sunt astra ,pandurii si petrolul nu saracii astia....

neah rivali tot dinamo si rapid raman chiar daca anul asta se bat la retrogradare, restul sunt contracandidati si nimic mai mult :)

old_shatterhand
old_shatterhand  •  28 Iulie 2013, 00:00
Postat de dj_smoc pe 27 Iulie 2013, 23:59

A fost Tanase si a luat rosu...

Si a luat rosu de vreo 3 ori sezonul trecut nu doar odata :))

old_shatterhand
old_shatterhand  •  27 Iulie 2013, 23:59
Postat de ziggyman pe 27 Iulie 2013, 23:54

oricum e un plus pentru franari....cu botosani nu au inscris 80 de minute cu om in plus...acum au dat 2 goluri in inferioritate..

Din 2 lovituri libere...3 rosii..daca intr-un meci cu o nou promovata esti asa nervos..cand iti da Steaua 3-0 la pauza cum esti?Faza e ca nu joaca nimic..e fix ca anul trecut.Au 1-2 jucatori care sa faca diferenta..Deac, Pedro si asteapta contra-atacul si spatiile...nu joaca nimic.Daca nu aveau loviturile alea libere iti dai seama ca nu aveau nicio ocazie 2 meciuri la rand?Nu combine..nu stiu sa desfaca aparari..mai zic ca ataca titlul...daca era ca anii trecuti aveau sanse, dar cand sunt echipe care joaca fotbal pe bune gen Steaua,Petrolul,Pandurii,Astra...echipele astea chiar stiu sa dea 2 pase inspre careul advers..CFR doar arunca mingile.

robertino2
robertino2  •  27 Iulie 2013, 23:59

Din ce vad la tv, e clar, oamenii de fotbal si ziaristii sunt extrem de prosti, il vor decapita pe Dima.

uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 23:59
Postat de ervfr pe 27 Iulie 2013, 23:57

Imi pare rau ca te contrazic. Am vazut la viata mea multe meciuri de fotbal cu faze identice si s-a dat doar galben. E la latitudinea arbitrului, la fel ca si faza cu Felgueiras. Un singur lucru vreau sa-ti spun. Daca un jucator de la Steaua era in locul lui Deac nu m-ai mai fi trimis sa citesc regulamentul....

a fost de rosu clar! si eu dadeam rosu. si faultul lui Felgueiras a fost clar, de al doilea galben.

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 55
Comentează