Comentarii (548)
saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 23:54
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:47

Si totul a pornit de la Florin Prostea :)))

Campania de transferuri a cfr-ului a fost dezastrouasa, eu am zis pana sa=I vad jucand daca ei si-au pus sperantele in florin costea m-am lamurit de ei, rednic a contribuit la achizitiile dezastrouase in stilul sau characteristic, a adus cativa jucatori probabil doar pentru commission, toate acestea plus lipsa de omogenitate nu fac decat sa indeparteze cfr-ul de obiectiv, mi-e greu sa cred ca veti termina in primele 3-4.

ziggyman
ziggyman  •  27 Iulie 2013, 23:54

oricum e un plus pentru franari....cu botosani nu au inscris 80 de minute cu om in plus...acum au dat 2 goluri in inferioritate..

stadionmircealuca
stadionmircealuca  •  27 Iulie 2013, 23:54

Za blatistii s-au facut de ras tocmai cand a venit Orban sa invie impreuna Ungaria mare.Elore kakavesece:))))))

banciuu
banciuu  •  27 Iulie 2013, 23:54

La suporteri li se mai spune si microbisti dar specimenul in cauza este doar microb.

mandela
mandela  •  27 Iulie 2013, 23:53
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:52

Amuzant! Ai program la Stand-Up Comedy?:)))

I'm a funny man...totusi, nu explica lipsa ta de argumente...

mutulik13
mutulik13  •  27 Iulie 2013, 23:53
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:52

Amuzant! Ai program la Stand-Up Comedy?:)))

Milogii numarul 1 ramasi in liga 1 pentru interesele Digi!

valyomanyd
valyomanyd  •  27 Iulie 2013, 23:52

Se putea acorda, si-a creat avantaj, mingea a ajuns la portar !

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 23:52

principala contracandidata a Stelei la titlul de campioana in primele 2 etape face 2 egaluri cu 2 nou promovate.!!:)))))))))

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:52
Postat de mandela pe 27 Iulie 2013, 23:49

Clar...de-aia are nevoie Steaua, care la primul semn de coruptie zboara din Europa...crede-ma, Steaua castiga din 4-5 sezoane europene suficient de mult cat sa nu fie nevoita sa plateasca arbitri la un obscur CFR-Recas....

Amuzant! Ai program la Stand-Up Comedy?:)))

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 23:52
Postat de ervfr pe 27 Iulie 2013, 23:50

Nu doresc sa fiu rautacios, dar daca Steaua avea un asemenea arbitraj si termina in 8 jucatori un meci, se bloca site-ul de injuraturile fanilor. Acum serios. Arbitrul a judecat dur zic eu anumite faze. La Costea, prostia lui, a facut sa vada rosu. La Felguieras arbitrul a dat galben, al doilea, apreciind ca faultul a fost in careu si trebuie neaparat avertizat jucatorul. La Deac, chiar daca intrarea a fost putin tare trebuia sa dea doar galben, deoarce nu era ultim aparator. Pana la urma, din pacate, discutam, doar de arbitraj si nu de calitatea jocului si trecem cu vederea ca la sfarsitul jocului in loc de Hotii Hotii, cum s-ar fi strigat in mod traditional s-a strigat CFR CFR.

La faza cu Deac , citeste regulamentul !!

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 55
Comentează