Comentarii (548)
tac77stelist
tac77stelist  •  27 Iulie 2013, 23:51
Postat de mariuspuma2009 pe 27 Iulie 2013, 23:50

La platit gigi ce naiba sa ii sape pe astia de la cfr :)))

si porci zburau inveliti in staniol....

stadionmircealuca
stadionmircealuca  •  27 Iulie 2013, 23:50

Re tar da kadu i-am multumit lui nulo clar la dus, in stilu-i caracteristic de centurista

tac77stelist
tac77stelist  •  27 Iulie 2013, 23:50
Postat de submarina pe 27 Iulie 2013, 23:45

De obicei in minutele de prelungiri o echipa alearga dupa victorie iar alta trage de timp pentru a pastra rezultatul, dar in acest meci ambele echipe alergau disperate dupa victorie:) Asa ceva mai rar se intampla in fotbal, mai ales in Liga 1. Despre arbitraj nu ma pot impune deoarece am privit doar ultimele 7 minute...pot spune doar ca, 3 eliminari dintr-o singura echipa nu e bine, se pare ca ceva nu-i in regula...ori cu disciplina la jucatori, ori arbitrul a exagerat.

daca nua i vazut atunci taci din gura...comenteaza numai cele 7 minute care le-ai vazut...cei de la cfr meritau mai multe cartonase....ROSII !!!!!!!!!!!!!!!!!

djamorphis
djamorphis  •  27 Iulie 2013, 23:50

Supercupa Germaniei s-a terminat cu 4 - 2 pentru Borussia Doofmund in detrimentul celor de la Bauern München. Ala fotbal tata!

mariuspuma2009
mariuspuma2009  •  27 Iulie 2013, 23:50
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:47

Si totul a pornit de la Florin Prostea :)))

La platit gigi ce naiba sa ii sape pe astia de la cfr :)))

ervfr
ervfr  •  27 Iulie 2013, 23:50

Nu doresc sa fiu rautacios, dar daca Steaua avea un asemenea arbitraj si termina in 8 jucatori un meci, se bloca site-ul de injuraturile fanilor. Acum serios. Arbitrul a judecat dur zic eu anumite faze. La Costea, prostia lui, a facut sa vada rosu. La Felguieras arbitrul a dat galben, al doilea, apreciind ca faultul a fost in careu si trebuie neaparat avertizat jucatorul. La Deac, chiar daca intrarea a fost putin tare trebuia sa dea doar galben, deoarce nu era ultim aparator. Pana la urma, din pacate, discutam, doar de arbitraj si nu de calitatea jocului si trecem cu vederea ca la sfarsitul jocului in loc de Hotii Hotii, cum s-ar fi strigat in mod traditional s-a strigat CFR CFR.

robertino2
robertino2  •  27 Iulie 2013, 23:50

Iar afla Gigi rezultatul prin porumbei calatori.

mutulik13
mutulik13  •  27 Iulie 2013, 23:49
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:49

Pai sa ii fie , ca a gresit in multe faze ...

parca nici nu mai conteaza ca atunci cand vorbesti de arbitru esti agramat cu titlul de doctor..

mandela
mandela  •  27 Iulie 2013, 23:49
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:47

Deci a incasat cec-ul de la SC Alinierea Planetelor Jilava S.A.

Clar...de-aia are nevoie Steaua, care la primul semn de coruptie zboara din Europa...crede-ma, Steaua castiga din 4-5 sezoane europene suficient de mult cat sa nu fie nevoita sa plateasca arbitri la un obscur CFR-Recas....

valyomanyd
valyomanyd  •  27 Iulie 2013, 23:49
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:41

Pai daca tie iti "plac" atunci e bine! Sa vedem da iti "plac" si marti!:)))

Ce faci, corectezi pe altu' ,dar, trantesti mucii in fasole ? :)) Ala nu a pus "e", tu "ca".....

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • •••
  • 55
Comentează