Comentarii (548)
mariuspuma2009
mariuspuma2009  •  27 Iulie 2013, 23:49
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:47

Deci a incasat cec-ul de la SC Alinierea Planetelor Jilava S.A.

Prost esti ma gigi nu mai poate nimic din parnaie nu mai are bani

botizan
botizan  •  27 Iulie 2013, 23:49
Postat de mutulik13 pe 27 Iulie 2013, 23:48

"sa ii fie rusine la arbitru"..

Pai sa ii fie , ca a gresit in multe faze ...

mutulik13
mutulik13  •  27 Iulie 2013, 23:48
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:47

Si totul a pornit de la Florin Prostea :)))

"sa ii fie rusine la arbitru"..

harry_porker
harry_porker  •  27 Iulie 2013, 23:48
Postat de submarina pe 27 Iulie 2013, 23:45

De obicei in minutele de prelungiri o echipa alearga dupa victorie iar alta trage de timp pentru a pastra rezultatul, dar in acest meci ambele echipe alergau disperate dupa victorie:) Asa ceva mai rar se intampla in fotbal, mai ales in Liga 1. Despre arbitraj nu ma pot impune deoarece am privit doar ultimele 7 minute...pot spune doar ca, 3 eliminari dintr-o singura echipa nu e bine, se pare ca ceva nu-i in regula...ori cu disciplina la jucatori, ori arbitrul a exagerat.

ambele :) si cfr-ul are o problema binecunoscuta cu disciplina iar abitrul a vrut sa fie vedeta in seara asta :), cocktail-ul perfect :)

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:48
Postat de terminatorul2 pe 27 Iulie 2013, 23:47

Arbitrul a fost 100 % CORECT !!

E corect numai cu FC Omenia via Jilava!:))))

rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 23:48
Postat de anthony.p pe 27 Iulie 2013, 23:45

ce-as rade sa-i arbitreze dima acesta pe ghencisti si sa aibe aceeasi atitudine....

"Ghencistii" joaca FOTBAL ( stii tu, sportu' ala de se joaca cu o minge? ), nu K1 cum face CFR si Dinamo...

forumeer
forumeer  •  27 Iulie 2013, 23:47
Postat de robotzel pe 27 Iulie 2013, 23:42

pana acum basescu era vinovat pentru tot ce se intampla rau in tara asta. se pare ca aveti mai nou o alta obsesie: becali vinovat pentru tot ce se intampla in fotbal.

Ironia, o noutate pt tine, nu:))? In fiecare zi invatam ceva nou, deci e bine.

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:47
Postat de mandela pe 27 Iulie 2013, 23:43

E acelasi arbitru care a dat fault la portar pentru CFR in meciul cu Sibiu, jucatorul Sibiului fiind la 2 metri de portar..

Deci a incasat cec-ul de la SC Alinierea Planetelor Jilava S.A.

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 23:47
Postat de submarina pe 27 Iulie 2013, 23:45

De obicei in minutele de prelungiri o echipa alearga dupa victorie iar alta trage de timp pentru a pastra rezultatul, dar in acest meci ambele echipe alergau disperate dupa victorie:) Asa ceva mai rar se intampla in fotbal, mai ales in Liga 1. Despre arbitraj nu ma pot impune deoarece am privit doar ultimele 7 minute...pot spune doar ca, 3 eliminari dintr-o singura echipa nu e bine, se pare ca ceva nu-i in regula...ori cu disciplina la jucatori, ori arbitrul a exagerat.

Arbitrul a fost 100 % CORECT !!

botizan
botizan  •  27 Iulie 2013, 23:47

Si totul a pornit de la Florin Prostea :)))

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • •••
  • 55
Comentează