Alte știri din fotbal
Ilie Drăgan a recuzat și al doilea arbitru propus de TAS, pentru procesul cu Răzvan Burleanu
0
Scor de maidan în amicalul Rapid - CS Afumați
0
Noul atacant de 1,5 milioane € din Superliga a lucrat cu Boloni » Antrenorul dezvăluie de ce nu l-a folosit prea des
2
UTA, victorie înainte de plecarea în cantonament
0
Știri din fotbal internațional
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
0
Și-a prezentat scuzele după gafa sa de la Mondial: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului!”
0
Victoria cu Uruguay a făcut victime » Spania pierde doi fotbaliști de atac
0
I-au pus explozibil în mașină! Golgheterul-surpriză a fost șantajat și împușcat de bandele din Amsterdam
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Jos balaria pentru arbitrul din meciul cu Ceahlaul!
pana acum basescu era vinovat pentru tot ce se intampla rau in tara asta. se pare ca aveti mai nou o alta obsesie: becali vinovat pentru tot ce se intampla in fotbal.
indianu kfr, unele dintre sl00gile lui arpy . platite in forinti, ti-e ciuda ca nu aveti echipa? pai nu ma injura pe mine, injura-ti shefoo, si pe tovarasu` muyeshan sau cine face transferurile la voi, indiene!:))
acum am vazut reluarea....cred ca primul galben la felgueiras a fost pentru injurii altfel nu pot sa imi imaginez de ce a primit galben....
AM VAZUT O ECHIPA SLABA ..cfr SI O ECHIPA CEL PUTIN DETERMINATA SA CASTIGE...TIMISOARA...AM VAZUT IN A DOUA REPRIZA CUM REDNIC URLA PE MARGINE CA ARBITRU SA INTOARCA FAZA DEOARECE UN JUCATOR A LUI POLI ERA CAZUT PE JOS DAR EL DE FAPT URLA LA ARBITRU SA OPREASCA JOCUL DEOARECE CEI DE LA POLI ERAU PE CONTRA ATAC 4 CONTRA 1...AM VAZUT CUM LA FIECARE FAZA A cfr-ului IN CAREUL LUI POLI RAMANEA CATE UN JUCATOR INTINS IN CAREU CARE CERSEA 11 M...AM VAZUT JUCATORI AI LUI cfr CUM INSISTAU LA ARBITRU SA ACORDE CARTONAS GALBEN PENTRU ADVERSARI..CEEA CE SE SANCTIONEAZA CU CARTONAS GALBEN PT CEL CE SOLICITA...L-AM VAZUT PE DEAC DUPA CE A LUAT CARTONAS ROSU NU ERA LA VESTIARE CA ERA BINE MERSI PE MARGINE
Pai daca tie iti "plac" atunci e bine! Sa vedem da iti "plac" si marti!:)))
Jos palaria pt domnul arbitru , un meci foarte corect si bine arbitrat ,felicitari !
Daca nu era eliminat Deac , CFR castiga ... si cu 2 oameni in minus ... aia au fost morti in a doua repriza
Da, trebuia sa-i dea galben si portarului de la stadion, pentru ca la costum purta adidasi :))
Mai degraba cei de la CFR erau obisnuiti ca jocul lor dur, simularile si protestele sa fie trecute cu vederea. Atunci cand apare un arbitru care judeca oarecum corect, incep sa acuze arbitrajul. In ceea ce priveste echidistanta, putea fi 2-0 in minutul 12 lejer, daca se acorda penalty pentru Timisoara, asa cum era normal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.