Comentarii (548)
soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:42
Postat de rockstar09 pe 27 Iulie 2013, 23:41

Jos palaria pt domnul arbitru , un meci foarte corect si bine arbitrat ,felicitari !

Jos balaria pentru arbitrul din meciul cu Ceahlaul!

robotzel
robotzel  •  27 Iulie 2013, 23:42
Postat de forumeer pe 27 Iulie 2013, 23:39

E clar, arbitraj comandat din Jilava de 0ier!:)))))))))))) 12 puncte pana la meciul cu Steaua, se stie!

pana acum basescu era vinovat pentru tot ce se intampla rau in tara asta. se pare ca aveti mai nou o alta obsesie: becali vinovat pentru tot ce se intampla in fotbal.

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 23:42

indianu kfr, unele dintre sl00gile lui arpy . platite in forinti, ti-e ciuda ca nu aveti echipa? pai nu ma injura pe mine, injura-ti shefoo, si pe tovarasu` muyeshan sau cine face transferurile la voi, indiene!:))

ziggyman
ziggyman  •  27 Iulie 2013, 23:41

acum am vazut reluarea....cred ca primul galben la felgueiras a fost pentru injurii altfel nu pot sa imi imaginez de ce a primit galben....

tac77stelist
tac77stelist  •  27 Iulie 2013, 23:41

AM VAZUT O ECHIPA SLABA ..cfr SI O ECHIPA CEL PUTIN DETERMINATA SA CASTIGE...TIMISOARA...AM VAZUT IN A DOUA REPRIZA CUM REDNIC URLA PE MARGINE CA ARBITRU SA INTOARCA FAZA DEOARECE UN JUCATOR A LUI POLI ERA CAZUT PE JOS DAR EL DE FAPT URLA LA ARBITRU SA OPREASCA JOCUL DEOARECE CEI DE LA POLI ERAU PE CONTRA ATAC 4 CONTRA 1...AM VAZUT CUM LA FIECARE FAZA A cfr-ului IN CAREUL LUI POLI RAMANEA CATE UN JUCATOR INTINS IN CAREU CARE CERSEA 11 M...AM VAZUT JUCATORI AI LUI cfr CUM INSISTAU LA ARBITRU SA ACORDE CARTONAS GALBEN PENTRU ADVERSARI..CEEA CE SE SANCTIONEAZA CU CARTONAS GALBEN PT CEL CE SOLICITA...L-AM VAZUT PE DEAC DUPA CE A LUAT CARTONAS ROSU NU ERA LA VESTIARE CA ERA BINE MERSI PE MARGINE

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:41
Postat de gametable08 pe 27 Iulie 2013, 23:40

MIE imi plac cartonasul rosu ca e asa de rar aratat :( dar azi m am simtit satisfacut :X

Pai daca tie iti "plac" atunci e bine! Sa vedem da iti "plac" si marti!:)))

rockstar09
rockstar09  •  27 Iulie 2013, 23:41

Jos palaria pt domnul arbitru , un meci foarte corect si bine arbitrat ,felicitari !

botizan
botizan  •  27 Iulie 2013, 23:41
Postat de old_shatterhand pe 27 Iulie 2013, 23:40

Ca sa fim sinceri primul galben de la Costea a fost cam aiurea, in rest comenteaza degeaba Muresan..a aparut la tv si decat sa vorbeasca despre jocul de rahat pe care il presteaza echipa aia a lui zice de arbitru.

Daca nu era eliminat Deac , CFR castiga ... si cu 2 oameni in minus ... aia au fost morti in a doua repriza

valyomanyd
valyomanyd  •  27 Iulie 2013, 23:41
Postat de tac77stelist pe 27 Iulie 2013, 23:36

TREBUIA SA ACORDE MAI MULTE CARTONASE....DACA ERA PE BUNE TREBUIA SA MAI IA UN CARTONAS ROSU cfr.....pentru al doilea galben....

Da, trebuia sa-i dea galben si portarului de la stadion, pentru ca la costum purta adidasi :))

mandela
mandela  •  27 Iulie 2013, 23:40
Postat de vandersaar pe 27 Iulie 2013, 23:37

Cand primesti 10 galbene si 3 rosii, e normal sa fie si frustrare, si are dreptate Muresan, arbitrul nu a judecat cu aceeasi masura si la ACS Recas. In rest a luat decizii bune.

Mai degraba cei de la CFR erau obisnuiti ca jocul lor dur, simularile si protestele sa fie trecute cu vederea. Atunci cand apare un arbitru care judeca oarecum corect, incep sa acuze arbitrajul. In ceea ce priveste echidistanta, putea fi 2-0 in minutul 12 lejer, daca se acorda penalty pentru Timisoara, asa cum era normal.

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 55
Comentează