Comentarii (548)
gametable08
gametable08  •  27 Iulie 2013, 23:40

MIE imi plac cartonasul rosu ca e asa de rar aratat :( dar azi m am simtit satisfacut :X

vandersaar
vandersaar  •  27 Iulie 2013, 23:40
Postat de tac77stelist pe 27 Iulie 2013, 23:36

TREBUIA SA ACORDE MAI MULTE CARTONASE....DACA ERA PE BUNE TREBUIA SA MAI IA UN CARTONAS ROSU cfr.....pentru al doilea galben....

Corect, putea, dar rolul arbitrului nu e asta. Daca e un nume mai cunoscut dupa acest meci acela e Dima care s-a remarcat. Un arbitru nu trebuie sa fie actorul, jucatorii sunt cei care trebuie sa aibe acest rol, sa ofere spectacol. Oricum CFR a luat toate cele 3 rosii, pe prostia lor si Costea si Felgueiras si Deac, inconstienti.

old_shatterhand
old_shatterhand  •  27 Iulie 2013, 23:40
Postat de flo_ax pe 27 Iulie 2013, 23:37

auziti-l pe rinocer, taman el comenteaza de arbitrul Petrescu!!!!! Bah bovino, saracul om si-a riscat cariera in momentul acela antologic la Sibiu, a fost decisiv pt titlu. Arbitrul a fost super-corect, a judecat perfect cam toate fazele... dar cand esti obisnuit cu o anumita maniera... Cadu a macelarit toate liga 1, a trebuit sa scoata si dinti ca sa ia in premiera rosu.

Ca sa fim sinceri primul galben de la Costea a fost cam aiurea, in rest comenteaza degeaba Muresan..a aparut la tv si decat sa vorbeasca despre jocul de rahat pe care il presteaza echipa aia a lui zice de arbitru.

rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 23:39
Postat de flo_ax pe 27 Iulie 2013, 23:37

auziti-l pe rinocer, taman el comenteaza de arbitrul Petrescu!!!!! Bah bovino, saracul om si-a riscat cariera in momentul acela antologic la Sibiu, a fost decisiv pt titlu. Arbitrul a fost super-corect, a judecat perfect cam toate fazele... dar cand esti obisnuit cu o anumita maniera... Cadu a macelarit toate liga 1, a trebuit sa scoata si dinti ca sa ia in premiera rosu.

Din pacate doar tu iti mai amintesti de furtul de la Sibiu in care acest arbitru' le-a facut cadou cele 3 puncte. Acest umflat pe nume Muresan este doar un lingau...

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:39
Postat de bandoleros pe 27 Iulie 2013, 23:37

felicitari arbitrului! trebuie sa ai 00 sa poti arbitra astfel. respect!

Pacat ca nu au avut si aia la meciul cu Ceahlaul!

forumeer
forumeer  •  27 Iulie 2013, 23:39

E clar, arbitraj comandat din Jilava de 0ier!:)))))))))))) 12 puncte pana la meciul cu Steaua, se stie!

panion44
panion44  •  27 Iulie 2013, 23:38

ce mai comenteaza muresan de arbitraj....parca acum vreo 2-3 ani comenta el ca doar caracterele mici comenteaza despre arbitraj...

flo_ax
flo_ax  •  27 Iulie 2013, 23:38
Postat de vandersaar pe 27 Iulie 2013, 23:35

16 cartonase galbene, 3 cartonase rosii, chiar daca au fost corecte, ca arbitru trebuie sa eviti si sa previ anumite situatii. E tanar Dima, de aia face greselile astea.

au fost altii care au evitat rosiile pt dl Cadu, care s-a invatat si a ajuns sa scoata dinti... Deac a lovit fara minge, una e sa pui piedica, alta e sa dai la "cotoaie" fara minge. Arbitraj impecabil

steauamarius
steauamarius  •  27 Iulie 2013, 23:38

Toate eliminarile au fost corecte, penaltyul la fel de corect. Nu va mai fie ciuda, ciurucurilor, nu jucati nimic, ne batem joc de voi cand va prindem. Si Porcu` cu gusa tripla (Purcesan Muresan) spune ca a fost arbitraj incorect. Vai de voi, sclavagiilor.

mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 23:38
Postat de rsalexander pe 27 Iulie 2013, 23:35

BAAAAAAAAAAAAA!A!!!!!!!!!!!!! PARCA DOAR OAMENII SLABI VORBESC DESPRE ARBITRAJ?!?!! CE FACI MURESANEEEEEEE!!

e penibil....acum 2 ani era tot o bucurie cand castiga din greselile grave ale arbitrilor...doar al 3-lea rosu mi s-a parut aiurea acordat....in rest, jucatorii de fotbal trb sa fie constienti ca atunci cand ai un galben, nu te duci sa faci fault tampit pt al doilea....

  • 1
  • •••
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • •••
  • 55
Comentează