Comentarii (548)
mutulik13
mutulik13  •  27 Iulie 2013, 23:38

Muresan:"sa ii fie rusine la acest arbitru"..agramatul asta are tupeul de a aparea pe tv cu sfaturi si nemultumiri cu privire la arbitraj cand 2 dintre cele 3 campionate astigate de echipa ce o conduce au fost castigate strict pe "greselile" de arbitraj..

rockstar09
rockstar09  •  27 Iulie 2013, 23:37
Postat de vandersaar pe 27 Iulie 2013, 23:35

16 cartonase galbene, 3 cartonase rosii, chiar daca au fost corecte, ca arbitru trebuie sa eviti si sa previ anumite situatii. E tanar Dima, de aia face greselile astea.

adica chiar daca sunt corecte nu trebuie date ?! ce spui tu amice ?! ...

vandersaar
vandersaar  •  27 Iulie 2013, 23:37
Postat de rsalexander pe 27 Iulie 2013, 23:35

BAAAAAAAAAAAAA!A!!!!!!!!!!!!! PARCA DOAR OAMENII SLABI VORBESC DESPRE ARBITRAJ?!?!! CE FACI MURESANEEEEEEE!!

Cand primesti 10 galbene si 3 rosii, e normal sa fie si frustrare, si are dreptate Muresan, arbitrul nu a judecat cu aceeasi masura si la ACS Recas. In rest a luat decizii bune.

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:37
Postat de robertino2 pe 27 Iulie 2013, 23:35

Milogul SA muresan, doctor la morga, plange la tv.

Mai bine decat la puscarie asa ca Gigi!:))

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 23:37

felicitari arbitrului! trebuie sa ai 00 sa poti arbitra astfel. respect!

flo_ax
flo_ax  •  27 Iulie 2013, 23:37

auziti-l pe rinocer, taman el comenteaza de arbitrul Petrescu!!!!! Bah bovino, saracul om si-a riscat cariera in momentul acela antologic la Sibiu, a fost decisiv pt titlu. Arbitrul a fost super-corect, a judecat perfect cam toate fazele... dar cand esti obisnuit cu o anumita maniera... Cadu a macelarit toate liga 1, a trebuit sa scoata si dinti ca sa ia in premiera rosu.

sulheticul
sulheticul  •  27 Iulie 2013, 23:36
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:30

Comportament nesportiv ??? Cati jucatori nu opresc contraatacurile prin faulturi nesportive care nu au treaba cu mingea ??? Toti iau galben ... Arbitrajul a fost perfect pana la eliminarea lui Felgueiras ....

..fault fara vreo treaba cu mingea...din ce stiu eu asta e rosu.

harry_porker
harry_porker  •  27 Iulie 2013, 23:36
Postat de vandersaar pe 27 Iulie 2013, 23:35

16 cartonase galbene, 3 cartonase rosii, chiar daca au fost corecte, ca arbitru trebuie sa eviti si sa previ anumite situatii. E tanar Dima, de aia face greselile astea.

a facut praf meciul, nu are nicio scuza

tac77stelist
tac77stelist  •  27 Iulie 2013, 23:36
Postat de vandersaar pe 27 Iulie 2013, 23:35

16 cartonase galbene, 3 cartonase rosii, chiar daca au fost corecte, ca arbitru trebuie sa eviti si sa previ anumite situatii. E tanar Dima, de aia face greselile astea.

TREBUIA SA ACORDE MAI MULTE CARTONASE....DACA ERA PE BUNE TREBUIA SA MAI IA UN CARTONAS ROSU cfr.....pentru al doilea galben....

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:35
Postat de rockstar09 pe 27 Iulie 2013, 23:34

Pt cfr , in ultima vreme cel mai mult s-a simtit lipsa PDL-ului de la putere !

De aceea a fost ales Gigi in parlament?

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 55
Comentează