Comentarii (548)
rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 23:35

BAAAAAAAAAAAAA!A!!!!!!!!!!!!! PARCA DOAR OAMENII SLABI VORBESC DESPRE ARBITRAJ?!?!! CE FACI MURESANEEEEEEE!!

robertino2
robertino2  •  27 Iulie 2013, 23:35

Milogul SA muresan, doctor la morga, plange la tv.

vandersaar
vandersaar  •  27 Iulie 2013, 23:35

16 cartonase galbene, 3 cartonase rosii, chiar daca au fost corecte, ca arbitru trebuie sa eviti si sa previ anumite situatii. E tanar Dima, de aia face greselile astea.

gametable08
gametable08  •  27 Iulie 2013, 23:34

Dupa acest meci cfr a decis k meciul viitor sa joace in galben in semn de solidaritate fata de cartonasele aratate..

ziggyman
ziggyman  •  27 Iulie 2013, 23:34

Bhai n-am vazut meciul...doar faza cu al-3lea rosu...care a fost acordat corect ..pai cum sa-l faultezi pe ala sadic...fara minge ..mingea era 5 m in fata ...ala a trecut ca TGV pe langa el ...ROSU CLAR....

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:34
Postat de stadionmircealuca pe 27 Iulie 2013, 23:33

Au gresit Recasul a jucat cu kac,ferar,vasas, kvsc,mandria nomazilor!

Nu te mai agita, voi nu existati in fotbal!

old_shatterhand
old_shatterhand  •  27 Iulie 2013, 23:34

Nikolic credea ca e varza, dar cand se uita la atacantii principalei contracandidate la titlu prinde curaj :))

rockstar09
rockstar09  •  27 Iulie 2013, 23:34

Pt cfr , in ultima vreme cel mai mult s-a simtit lipsa PDL-ului de la putere !

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:33
Postat de terminatorul2 pe 27 Iulie 2013, 23:32

FELICITARI ARBITULUI PT. CA A ARBITRAT CORECT !!!

Sper ca le-ati multumit si dupa meciul cu Ceahlaul!:))))

stadionmircealuca
stadionmircealuca  •  27 Iulie 2013, 23:33
Postat de vandersaar pe 27 Iulie 2013, 23:31

Ha ha, pe multe site-uri de live score e trecut CFR Cluj-ACS Recas :))))))))))

Au gresit Recasul a jucat cu kac,ferar,vasas, kvsc,mandria nomazilor!

  • 1
  • •••
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • •••
  • 55
Comentează