Comentarii (548)
tiger91rom
tiger91rom  •  27 Iulie 2013, 23:31
Postat de mariuspuma2009 pe 27 Iulie 2013, 23:29

Pt fault fara minge se da rosu pt ca mingea era la 3 m nu a cautat mingea a cautat picioarele lu ala

Si ala de la Timisoara Marovic sau cum il chema l-a faultat pe Deac cam la fel ca Deac pe Barbut...Oricum slabi rau CFR..

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:31
Postat de sgrapan pe 27 Iulie 2013, 23:30

ce i-am batut paia...saracii de cand le-am dat-o in gura grav, acasa, numai prin liga amatorilor sunt..

Aha, de aia toti cantau "Thank you Bobo!":))))))))))))

forumeer
forumeer  •  27 Iulie 2013, 23:31

E clar, cfr e principala candidata la titlu! 12 puncte dupa primele 4 etape! Barbutz ala, slab jucator! L-a ridicat mass-media in slavi dupa un meci, dar el e praf! :))))

vandersaar
vandersaar  •  27 Iulie 2013, 23:31

Ha ha, pe multe site-uri de live score e trecut CFR Cluj-ACS Recas :))))))))))

cracker
cracker  •  27 Iulie 2013, 23:30

Acest egal e tot un esec tinand cint ca e cu o echipa nou promovata.Dar cine stie poate ca aceasta echipa o sa fie revelatia campionatului.Totusi cand au mingea si trebuie sa atace nu stiu sa o faca, CFR s-a impiedicat singura,si cu toate ca au facut egal,tin sa-i felicit pentru modul cum s-au aparat cu 3 oameni mai putin,si in inferioritate au egalat.Nu cred ca Poli o sa mai faca 1 punct in urmatoarele 2 etape.

sulheticul
sulheticul  •  27 Iulie 2013, 23:30
Postat de sulheticul pe 27 Iulie 2013, 23:28

La Deac a fost vorba de comportament nesportiv...prin urmare a fost cartonas rosu corect acordat. La Costea ambele galbene corect acordate. Primul nu a respectat semnul arbitrului si al doilea fault clar de galben. La Felgueiras, primul galben NU trebuia acordat (o greseala). Deci de al doilea nu se pune discutie, ca ar fi fost primu. Penalty corect acordat pentru Timisoara. Discutabile un penalty in prima repriza pentru ACS si unul pentru CFR in repriza secunda- 2 greseli (a treia per total) ... "E anul CFR-ului!"...trebuia sa le spuna jucatorilor sa joace, nu ca e anul lor!...Pentru ca ei se comporta ca si cum "ar fi anul lor" si ca nu trebuie sa munceasca, ca le

... "E anul CFR-ului!"...trebuia sa le spuna jucatorilor sa joace, nu ca e anul lor!...Pentru ca ei se comporta ca si cum "ar fi anul lor" si ca nu trebuie sa munceasca, ca le face altu/altii treaba.

botizan
botizan  •  27 Iulie 2013, 23:30
Postat de sulheticul pe 27 Iulie 2013, 23:28

La Deac a fost vorba de comportament nesportiv...prin urmare a fost cartonas rosu corect acordat. La Costea ambele galbene corect acordate. Primul nu a respectat semnul arbitrului si al doilea fault clar de galben. La Felgueiras, primul galben NU trebuia acordat (o greseala). Deci de al doilea nu se pune discutie, ca ar fi fost primu. Penalty corect acordat pentru Timisoara. Discutabile un penalty in prima repriza pentru ACS si unul pentru CFR in repriza secunda- 2 greseli (a treia per total) ... "E anul CFR-ului!"...trebuia sa le spuna jucatorilor sa joace, nu ca e anul lor!...Pentru ca ei se comporta ca si cum "ar fi anul lor" si ca nu trebuie sa munceasca, ca le

Comportament nesportiv ??? Cati jucatori nu opresc contraatacurile prin faulturi nesportive care nu au treaba cu mingea ??? Toti iau galben ... Arbitrajul a fost perfect pana la eliminarea lui Felgueiras ....

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:30
Postat de bandoleros pe 27 Iulie 2013, 23:28

ramane cum am stabilit. pana de craciun Steaua e campioana.;))))

Nea'Bricheta stie de ce!:))

sgrapan
sgrapan  •  27 Iulie 2013, 23:30
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:29

Ca la Middlesbrough! Iti mai aduci aminte?:))))

ce i-am batut paia...saracii de cand le-am dat-o in gura grav, acasa, numai prin liga amatorilor sunt..

mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 23:29
Postat de david127 pe 27 Iulie 2013, 23:27

pentru timisoara acum incepe greul,in primele doua etape au jucat cu cele mai slabe echipe din campionat !

buna asta :))

  • 1
  • •••
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • •••
  • 55
Comentează