Comentarii (548)
mariuspuma2009
mariuspuma2009  •  27 Iulie 2013, 23:33
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:30

Comportament nesportiv ??? Cati jucatori nu opresc contraatacurile prin faulturi nesportive care nu au treaba cu mingea ??? Toti iau galben ... Arbitrajul a fost perfect pana la eliminarea lui Felgueiras ....

Pe Cristi tanase cum la eliminat knd la lovit pe ala fara minge

dreamer123
dreamer123  •  27 Iulie 2013, 23:32

suparati rau ungurii...

narcis_ny
narcis_ny  •  27 Iulie 2013, 23:32
Postat de vandersaar pe 27 Iulie 2013, 23:31

Ha ha, pe multe site-uri de live score e trecut CFR Cluj-ACS Recas :))))))))))

inainte era mai complicat rocar aek poli fulgeru bragadiru

porapora
porapora  •  27 Iulie 2013, 23:32

bienvenue en roumanie. monsieur rednic

gerulathor
gerulathor  •  27 Iulie 2013, 23:32

Tratativele de "blat" dintre CFR Muci si arbitrul meciului au esuat lamentabil soldandu-se cu victime in randurile mucosilor...

botizan
botizan  •  27 Iulie 2013, 23:32

Arbitrul asta a fost trimis cu dedicatie .... Si nu cred ca de catre Steaua ...ci de cineva mai din sud ...

david127
david127  •  27 Iulie 2013, 23:32

Rednic antrenor,nu gluma !

vasile_89
vasile_89  •  27 Iulie 2013, 23:32

Playback poa' sa faca si o surdo-muta.:) sa nu gresiti cdul. In sfarsit macelarii din Gruia arbitrati corect dupa 7 ani de dinti sariti ,come induse ,ficaturi lezate ,picioare frante,echipa cu jucatori golani si psihopati a fost arbitrata corect desi mai meritau un rosu la sfarsit .

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 23:32

FELICITARI ARBITULUI PT. CA A ARBITRAT CORECT !!!

harry_porker
harry_porker  •  27 Iulie 2013, 23:32
Postat de sulheticul pe 27 Iulie 2013, 23:28

La Deac a fost vorba de comportament nesportiv...prin urmare a fost cartonas rosu corect acordat. La Costea ambele galbene corect acordate. Primul nu a respectat semnul arbitrului si al doilea fault clar de galben. La Felgueiras, primul galben NU trebuia acordat (o greseala). Deci de al doilea nu se pune discutie, ca ar fi fost primu. Penalty corect acordat pentru Timisoara. Discutabile un penalty in prima repriza pentru ACS si unul pentru CFR in repriza secunda- 2 greseli (a treia per total) ... "E anul CFR-ului!"...trebuia sa le spuna jucatorilor sa joace, nu ca e anul lor!...Pentru ca ei se comporta ca si cum "ar fi anul lor" si ca nu trebuie sa munceasca, ca le

arbitru a exagerat cu galbenele in multe momente, tocmai de aceea a facut praf meciul, deh a vrut sa fie vedeta, primul galben la costea si la felgueiras au fost date usor, un arbitru batut in cap, sper sa nu avem parte de asemenea specimene la meciurile nostre

  • 1
  • •••
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • •••
  • 55
Comentează