Comentarii (548)
tac77stelist
tac77stelist  •  27 Iulie 2013, 23:46
Postat de tac77stelist pe 27 Iulie 2013, 23:41

AM VAZUT O ECHIPA SLABA ..cfr SI O ECHIPA CEL PUTIN DETERMINATA SA CASTIGE...TIMISOARA...AM VAZUT IN A DOUA REPRIZA CUM REDNIC URLA PE MARGINE CA ARBITRU SA INTOARCA FAZA DEOARECE UN JUCATOR A LUI POLI ERA CAZUT PE JOS DAR EL DE FAPT URLA LA ARBITRU SA OPREASCA JOCUL DEOARECE CEI DE LA POLI ERAU PE CONTRA ATAC 4 CONTRA 1...AM VAZUT CUM LA FIECARE FAZA A cfr-ului IN CAREUL LUI POLI RAMANEA CATE UN JUCATOR INTINS IN CAREU CARE CERSEA 11 M...AM VAZUT JUCATORI AI LUI cfr CUM INSISTAU LA ARBITRU SA ACORDE CARTONAS GALBEN PENTRU ADVERSARI..CEEA CE SE SANCTIONEAZA CU CARTONAS GALBEN PT CEL CE SOLICITA...L-AM VAZUT PE DEAC DUPA CE A LUAT CARTONAS ROSU NU ERA LA VESTIARE CA ERA BINE MERSI PE MARGINE

AM VAZUT UN CFR CARE ERA DEMN DE MILA SI CARE SA ZBATUT SA NU PIARDA...AMANDOUA FAZELE DIN CARE AU EGALAT CEI DE cfr AU FOST SIMULARI 100% IAR ARBITRU A ACORDAT DE FIECARE DATA FOARTE USOR ACELE LOVITURI LIBERE...ACUM REPET CEEA CE SPUNEAM AZI DIMINEATA....REDNIC NU APUCA IARNA LA CFR,,,,POATE NICI TOAMNA...cfr ANUL ASTA NU SE BATE NICI MACAR PENTRU UN LOC LA CUPELE EUROPENE...CUM SA SIMULEZI UN FAULT CU O NOU PROMOVATA???????????? DAR CE ZIMULARE.....SE VEDEA DIN AVION CA E SIMULARE...ORICUM ARBITRU NOTA 10 !!! PACAT CA NU AMI DAT UN CARTONAS ROSU PENTRU AL DOILEA GALBEN LA cfr...scuze CeFuraCluj....

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 23:46

oricum Recasul ramane de ras la faza asta. ai 1-0 plus om eliminat la adversar din min 30. apoi pe parcursul jocului ajungi sa ai 3 jucatori in plus si tu joci ca si cum ar fi fost 11 contra 11 pe teren.

rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 23:46
Postat de submarina pe 27 Iulie 2013, 23:45

De obicei in minutele de prelungiri o echipa alearga dupa victorie iar alta trage de timp pentru a pastra rezultatul, dar in acest meci ambele echipe alergau disperate dupa victorie:) Asa ceva mai rar se intampla in fotbal, mai ales in Liga 1. Despre arbitraj nu ma pot impune deoarece am privit doar ultimele 7 minute...pot spune doar ca, 3 eliminari dintr-o singura echipa nu e bine, se pare ca ceva nu-i in regula...ori cu disciplina la jucatori, ori arbitrul a exagerat.

Aia sunt jucatori? Sa-i invete cineva ca trebuie sa loveasca mingea nu picioru' adversarului din spate...

ziggyman
ziggyman  •  27 Iulie 2013, 23:46

Ce imi place ca fiecare antrenor care are parte de un ajutor din partea arbitrului..cand declara ceva zice "Mi-am propus sa nu mai vorbesc despre arbitraj...." si la urmatorul meci cand se greseste impotriva lor incepe jihadul...:)

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 23:45
Postat de mandela pe 27 Iulie 2013, 23:43

E acelasi arbitru care a dat fault la portar pentru CFR in meciul cu Sibiu, jucatorul Sibiului fiind la 2 metri de portar..

Acum PARTKANY nu a mai dat bani pt ca-i falit !

anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 23:45
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:39

Pacat ca nu au avut si aia la meciul cu Ceahlaul!

ce-as rade sa-i arbitreze dima acesta pe ghencisti si sa aibe aceeasi atitudine....

submarina
submarina  •  27 Iulie 2013, 23:45

De obicei in minutele de prelungiri o echipa alearga dupa victorie iar alta trage de timp pentru a pastra rezultatul, dar in acest meci ambele echipe alergau disperate dupa victorie:) Asa ceva mai rar se intampla in fotbal, mai ales in Liga 1. Despre arbitraj nu ma pot impune deoarece am privit doar ultimele 7 minute...pot spune doar ca, 3 eliminari dintr-o singura echipa nu e bine, se pare ca ceva nu-i in regula...ori cu disciplina la jucatori, ori arbitrul a exagerat.

rzvx
rzvx  •  27 Iulie 2013, 23:45

In sfarsit un arbitraj corect la meciurile CFR-ului...Respect Dima

botizan
botizan  •  27 Iulie 2013, 23:44
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:42

Jos balaria pentru arbitrul din meciul cu Ceahlaul!

Aia erau buni ... nu dau offside-uri , penalty-uri nimic :))

mandela
mandela  •  27 Iulie 2013, 23:43
Postat de soviet.storm pe 27 Iulie 2013, 23:42

Jos balaria pentru arbitrul din meciul cu Ceahlaul!

E acelasi arbitru care a dat fault la portar pentru CFR in meciul cu Sibiu, jucatorul Sibiului fiind la 2 metri de portar..

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 55
Comentează