Comentarii (548)
mandela
mandela  •  28 Iulie 2013, 00:06
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:04

Ce treaba are cu viteza ... e o piedica ... Nu e atac din spate , sau din fata , sau forfecare ... sa riste o fractura sau o leziune grava ...

Stai linistit, uita-te putin pe reluari...nu a fost o simpla piedica din alergare...il loveste cinic peste picioare ca sa il opreasca din alergare. Rosu e meritat....s-au dat rosii pentru mai putin de atat.

mutulik13
mutulik13  •  28 Iulie 2013, 00:05
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:03

Eu mi-am spus parerea , daca vrei o iei in considerare , daca nu ... nu

Parerea ta e pro CFR indiferent ca ploua sau nu cu "maro" in Gruia..era doar o remarca..parerea ta, in general, e prea putin importanta in acest caz..

banciuu
banciuu  •  28 Iulie 2013, 00:04

Subscriu

robertino2
robertino2  •  28 Iulie 2013, 00:04
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:01

Pentru piedica ? Pentru piedica nu se da niciodata rosu .... a vrut ala sa se dea in stamba ... A zis ca el e buricul pamantului si e un arbitru strict si trebuie neaparat sa fie vedeta meciului ... Si asa a iesit

Botizaneeee, aia n-a fost piedica, i-a tras un sut in glezna. Fault deosebit de violent, rosu direct. Ti-ai dracu sa fiti !

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:04
Postat de old_shatterhand pe 28 Iulie 2013, 00:03

Barbut trecea ca acceleratu pe langa Deac...la viteza aia iti dai seama ca nu a cazut tocmai confortabil..daca era jucator inteligent il tragea de tricou.

Ce treaba are cu viteza ... e o piedica ... Nu e atac din spate , sau din fata , sau forfecare ... sa riste o fractura sau o leziune grava ...

bandoleros
bandoleros  •  28 Iulie 2013, 00:03
Postat de daveroirl pe 28 Iulie 2013, 00:01

unde-i Halpina sa ne explice ce si cum ,Shezaric ,scoate capul din pzda mtii !

da chiar ma, unde e Halpina? doamne ce ii mai mergea clanta la inceputul meciului.;))))

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:03
Postat de mutulik13 pe 28 Iulie 2013, 00:02

Problema ta e ca nu ai reusit nici macar o clipa sa fii obiectiv..

Eu mi-am spus parerea , daca vrei o iei in considerare , daca nu ... nu

old_shatterhand
old_shatterhand  •  28 Iulie 2013, 00:03
Postat de botizan pe 28 Iulie 2013, 00:01

Pentru piedica ? Pentru piedica nu se da niciodata rosu .... a vrut ala sa se dea in stamba ... A zis ca el e buricul pamantului si e un arbitru strict si trebuie neaparat sa fie vedeta meciului ... Si asa a iesit

Barbut trecea ca acceleratu pe langa Deac...la viteza aia iti dai seama ca nu a cazut tocmai confortabil..daca era jucator inteligent il tragea de tricou.

bandoleros
bandoleros  •  28 Iulie 2013, 00:02
Postat de botizan pe 27 Iulie 2013, 23:58

Eu am incredere in Rednic ... Chiar si in achizitii ( in afara de negru Chuchu ala si Prostea) Negru mare e bunicel , doar ca pana se adapteaza , si Voiculet e bun , si Velayos ... Numai sa nu fie prea tarziu pana se contopesc jucatorii intre ei si antrenorul ...

pana se contopesc aia, Steaua, Petrolul, Astra si Pandurii le fac cu mana din mers.

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 00:02

@mutulik13, aka mutulica, tu du chiftelele la barosan si lasa filozofia!:))))))))

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 55
Comentează