Comentarii (548)
bandoleros
bandoleros  •  28 Iulie 2013, 00:44
Postat de cfrclujole pe 28 Iulie 2013, 00:36

Pai cu atat mai mult trebuie apreciat un meci de lupta! Din punct de vedere sportiv, asa se calesc caracterele, cu atat mai mult cu cat reusesti ceva in alte conditii decat cele normale.

imi cer scuze ca nu pot impartasi aceeasi parere cu tine. prefer fotbalul in derimetrul luptelor de gherila. se pare ca la Cluj sa instituit aceasta idee. ca jocul de fotbal sa fie unul de lupta de gherila. tocmai de aceea jocul KFR'ului nu a fost niciodata unul placut ochiului. nici macar in anii in care au castigat campionatul.

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:42
Postat de cfrclujole pe 28 Iulie 2013, 00:36

Pai cu atat mai mult trebuie apreciat un meci de lupta! Din punct de vedere sportiv, asa se calesc caracterele, cu atat mai mult cu cat reusesti ceva in alte conditii decat cele normale.

E fotbal nu lupte greco-romane , ca asa Steaua nu are nici o sansa la sportul ala cu gruzinii ... Calitativ CFR a fost foarte slaba , o echipa lunga spatii mari intre linii , faze fixe executate batranesc cu centrari in careu chiar daca distanta era mare de la locul executarii , singurul plus e Obiora ala ...

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:39
Postat de adevarulvindeca pe 28 Iulie 2013, 00:36

Pai daca noile promovate dau lectii de fotbal mai marilor, nu e un semn de intrebare? Liga asta a lui Mitica (inclusive Steaua) pare artificial facuta plina de aranjamente si echipe umflate. Competitia e in liga secunda, ca nu au bani si joaca pe bune. Nu m-ar surprinde sa aflu maine ca Steaua se dopeaza etc. pur si simplu sta e fotbalul romanesc. cum e in politica asa si pe stadion.

Ei na ... pana la Steaua , trebuie sa mai prinda UEFA inca 20 de echipe dopate din Europa ...

soviet.storm
soviet.storm  •  28 Iulie 2013, 00:38
Postat de red.blue pe 28 Iulie 2013, 00:35

macar the blatisti i-au batut pe celtic:))))))))))))

Macar marti Dinamo Tbilisi o sa va dea cu terenul in cap!:)))))))))))

cfrclujole
cfrclujole  •  28 Iulie 2013, 00:36
Postat de bandoleros pe 28 Iulie 2013, 00:32

pai tocmai. ca a fost un meci de lupta si nu unul de fotbal. sa zica mersi si unii si altii ca a fost numai atat. se putea lasa cu accidentari grave dupa atatea clinciuri.

Pai cu atat mai mult trebuie apreciat un meci de lupta! Din punct de vedere sportiv, asa se calesc caracterele, cu atat mai mult cu cat reusesti ceva in alte conditii decat cele normale.

adevarulvindeca
adevarulvindeca  •  28 Iulie 2013, 00:36

Pai daca noile promovate dau lectii de fotbal mai marilor, nu e un semn de intrebare? Liga asta a lui Mitica (inclusive Steaua) pare artificial facuta plina de aranjamente si echipe umflate. Competitia e in liga secunda, ca nu au bani si joaca pe bune. Nu m-ar surprinde sa aflu maine ca Steaua se dopeaza etc. pur si simplu sta e fotbalul romanesc. cum e in politica asa si pe stadion.

red.blue
red.blue  •  28 Iulie 2013, 00:35

macar the blatisti i-au batut pe celtic:))))))))))))

botizan
botizan  •  28 Iulie 2013, 00:32

Daca ai fi fan Rapid nu as zice nimic ... dar Steaua are vreo 20 de titluri furate

bandoleros
bandoleros  •  28 Iulie 2013, 00:32
Postat de cfrclujole pe 28 Iulie 2013, 00:27

Nu cred ca un meci de lupta in conditiile date a fost ..oribil. In rest, apreciez parerea ta!

pai tocmai. ca a fost un meci de lupta si nu unul de fotbal. sa zica mersi si unii si altii ca a fost numai atat. se putea lasa cu accidentari grave dupa atatea clinciuri.

muensteraner67
muensteraner67  •  28 Iulie 2013, 00:28

Numele corect este ACS POLI Timisoara!

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 55
Comentează