Comentarii (548)
nxss
nxss  •  27 Iulie 2013, 22:18
Postat de velez pe 27 Iulie 2013, 22:14

ce viteza are barbut ala ....

mai scrie Barbut de 2 ori si Piti il si ia la nationala, 6-6 poarta-n casa

flo_ax
flo_ax  •  27 Iulie 2013, 22:18

sa inteleg ca unul din fratii Costea rupe norii iar in liga1? dupa evolutia de "exceptie" din meciul trecut, acum a trecut la nivelul urmator. Vedete la Craiova si Severin, alta e viata la o echipa cu pretentii. Sper totusi ca Florin sa reuseasca, depinde de el sa scape de metehnele Mititelu. Mediu mult prea nociv acolo, Mititelu i-a rasfatat gratuit si i-a invatat prost, multe talente de acolo au dat chix ... mai stie cineva ceva de Andrei Ionescu? A ajuns in Olanda? :)))

uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:17
Postat de nolymyt pe 27 Iulie 2013, 22:14

Poli are lotul mai omogen ... asta se vede ! in schimb la CFR nu prea se vede omogenitatea ...

foarte omogen! Nuno Claro, Scutaru si Nicola au semnat cu Timisoara in vara asta, iar Barbut nu prea a jucat in B.

mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 22:17
Postat de daveroirl pe 27 Iulie 2013, 22:16

in aceasta seara demisia in direct a Pu(la)riului ,ave Shezaric!:))

de ce sa-l dea afara? lasa sa-l mai tina....ca joaca bine CeFuRa......pentru Steaua :D

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:17

tre sa mai dea un gol timisoara sa fie sigura de victorie...

daveroirl
daveroirl  •  27 Iulie 2013, 22:16

in aceasta seara demisia in direct a Pu(la)riului ,ave Shezaric!:))

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 22:16

E plin de pecenegi pe aici . V-am lasat sa va "pecenegiti" si " cumanizati" . Ramine cum am stabilit . X,unu.. )) Pa .

superstar20
superstar20  •  27 Iulie 2013, 22:16
Postat de nolymyt pe 27 Iulie 2013, 22:14

Poli are lotul mai omogen ... asta se vede ! in schimb la CFR nu prea se vede omogenitatea ...

Asta este evident. Eu ma refeream la transferuri. Nu era CFR echipa cu cele mai bune transferuri, cu loviturile ? Iti pot numi lejer 10-20 de tepe luate de CFR in ultimii ani, dar presa stie doar de lovituri, de tepe nimic.

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:15
Postat de nolymyt pe 27 Iulie 2013, 22:13

Batin e un atacant foarte bun .. si ei joaca cu negrii aia .... OGBU .. TADE ... ce dracu sunt astia ? maimute ?

marele antrenor rednic..

nolymyt
nolymyt  •  27 Iulie 2013, 22:14
Postat de superstar20 pe 27 Iulie 2013, 22:11

Cum, echipa cu cel mai bun management ? Hai ma.. chiar asa ? :)

Poli are lotul mai omogen ... asta se vede ! in schimb la CFR nu prea se vede omogenitatea ...

  • 1
  • •••
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • •••
  • 55
Comentează