Comentarii (548)
uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:30
Postat de alpin pe 27 Iulie 2013, 22:27

Oilor idioate! Azi e ziua lui Mick Jagger si voi va injurati le limba manelistilor?!? Precizare: Mick Jagger nu e stelist de mic si nu viseaza sa se dopeze la Steaua!! Implineste 70 de ani!!! Ani plini de realizari si de bucurii pentru amatorii de muzica!!! Manelo-miticii sunt exclusi de jure...

Mick Jagger este un rocker satanist.

pbogdan
pbogdan  •  27 Iulie 2013, 22:30

urmeaza sa-l transfere si pe costea mic

superstar20
superstar20  •  27 Iulie 2013, 22:30
Postat de alpha.dog pe 27 Iulie 2013, 22:28

admirati aici un goonoi in toata splendoarea sa!

Lasa oglinda, lali, ca o spargi.

alpha.dog
alpha.dog  •  27 Iulie 2013, 22:28

admirati aici un goonoi in toata splendoarea sa!

alpin
alpin  •  27 Iulie 2013, 22:27

Oilor idioate! Azi e ziua lui Mick Jagger si voi va injurati le limba manelistilor?!? Precizare: Mick Jagger nu e stelist de mic si nu viseaza sa se dopeze la Steaua!! Implineste 70 de ani!!! Ani plini de realizari si de bucurii pentru amatorii de muzica!!! Manelo-miticii sunt exclusi de jure...

uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:25
Postat de saviola2_8 pe 27 Iulie 2013, 22:23

seroni si barbut, cine are bani sa-i ial sunt 2 jucatori foarte buni si nu cred ca sunt foarte scumpi, eu daca as fi manager m-=as interesa de pe acum de ei, cand inca sunt ieftini!

Seroni s-ar putea sa fie mai bun decat Gardos. daca in prima repriza cu Dinamo am zis ca sigur e, in a doua si-a aratat putin limite. CFR-ul joaca prea pe sus totusi... dar da, sunt jucatori de primele 6 la noi! pe care nu i-a vazut nimeni in B de exemplu. Seroni care a facut un sezon de exceptie.

rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 22:25

S-au luat dupa Dinamo. Cel mai bun jucator al lor este Matei, vedeta cu Nr. 10, un jucator care n-a avut loc nici ca rezerva la Steaua...

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 22:24
Postat de calea_victoriei pe 27 Iulie 2013, 22:22

Ba eu nu sunt teleorman . Nici macar din Bucuresti . Ramine cum am stabilit eu si numai eu . X, unu .

bine boiere tu ai stability unu x eu am stability 2 solist cu victorie la doua goluri pt tm, vedem la final cine a `stabilit` mai bine:)) sa traiesti.

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 22:23

seroni si barbut, cine are bani sa-i ial sunt 2 jucatori foarte buni si nu cred ca sunt foarte scumpi, eu daca as fi manager m-=as interesa de pe acum de ei, cand inca sunt ieftini!

sibelius
sibelius  •  27 Iulie 2013, 22:23
Postat de stefansb pe 27 Iulie 2013, 22:19

se ingroasa gluma pt dinamo. timisoara merge bine, botosaniul la fel....retrogadarea e tot mai probabila

Corona, Gazul, Viitorul sunt contracandidatele lui Dinamo.

  • 1
  • •••
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • •••
  • 55
Comentează