Comentarii (548)
uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:42
Postat de anthony.p pe 27 Iulie 2013, 22:40

iar demonstrezi ca esti dòbitoc! diacritice unguresti??? :)))))

esti orb?

adrian84
adrian84  •  27 Iulie 2013, 22:41
Postat de anthony.p pe 27 Iulie 2013, 22:38

ca noaptea polara...

Ca noaptea de pe Pluto...

anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 22:40
Postat de uefa pe 27 Iulie 2013, 22:39

tu ai scris mai inainte cu diacritice maghiare! esti un mincinos.

iar demonstrezi ca esti dòbitoc! diacritice unguresti??? :)))))

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:39

cand il bagi pe costea in teren...eu nu cred ca mai te numesti antrenor...o singura fenta are si el si o stie toata lumea ...:))

uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:39
Postat de anthony.p pe 27 Iulie 2013, 22:38

ca noaptea polara...

tu ai scris mai inainte cu diacritice maghiare! esti un mincinos.

anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 22:38
Postat de adrian84 pe 27 Iulie 2013, 22:37

Ca esti mai prost ca noaptea :))))

ca noaptea polara...

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:37

sincer!?NU.

anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 22:37
Postat de uefa pe 27 Iulie 2013, 22:35

Adrian84 ne-a spus sa ne uitam la Hungaroring, Yahoo22 la Supercupa Germaniei, iar Alpin despre ziua lui Mick Jagger... trageti voi concluzia!

concluzia? corditule, e simplu! esti dòbitoc! ai afisat demonstratia...

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 22:37
Postat de uefa pe 27 Iulie 2013, 22:25

Seroni s-ar putea sa fie mai bun decat Gardos. daca in prima repriza cu Dinamo am zis ca sigur e, in a doua si-a aratat putin limite. CFR-ul joaca prea pe sus totusi... dar da, sunt jucatori de primele 6 la noi! pe care nu i-a vazut nimeni in B de exemplu. Seroni care a facut un sezon de exceptie.

eu I-am vazut doar doua meciuri, nici nu stiu de unde au aterizat, barbut are o viteza fantastica si e destrulk de ethnic, e copia fidela a lui adi popa, seroni este excellent in jocul aerian si iese f bine cu mingea la picior, daca as fi manager ti-am zis I-as pune sa semneze de acum pre contract pentru sezonu` viitor, cat inca sunt ieftini, daca nu se poate I-as adduce din iarna la steaua, eu le prevad un viitor frumos ramane de vazut daca va fi asa p.s mi se pare suspect cum scutaru de cand cfr a ramas in 10 a facut vreo 2 faulturi inutile in preajma careului propriu, il suspectez pe scutaru fie de pro stie fie de rea intentie, doua faulutir inutile cand nu era niciun pericol!

adrian84
adrian84  •  27 Iulie 2013, 22:37
Postat de uefa pe 27 Iulie 2013, 22:35

Adrian84 ne-a spus sa ne uitam la Hungaroring, Yahoo22 la Supercupa Germaniei, iar Alpin despre ziua lui Mick Jagger... trageti voi concluzia!

Ca esti mai prost ca noaptea :))))

  • 1
  • •••
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • •••
  • 55
Comentează