Comentarii (548)
soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 22:46

:)) gol

mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 22:45

goooooool pt CeFuRa....se termina 2-1 pt cufureii....ma duc la pariuri acum.

stadionmircealuca
stadionmircealuca  •  27 Iulie 2013, 22:45
Postat de adrian84 pe 27 Iulie 2013, 22:45

1 - 1...Robben.

2-1 :)

nolymyt
nolymyt  •  27 Iulie 2013, 22:45

Cea mai buna varianta in atacul Cfr-ului este Eduard Stancioiu :)

adrian84
adrian84  •  27 Iulie 2013, 22:45

1 - 1...Robben.

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 22:44

Maghiarii nu au cum sa piarda nici macar in 10 in fatza sarbilor .

sibelius
sibelius  •  27 Iulie 2013, 22:44
Postat de daveroirl pe 27 Iulie 2013, 22:32

si ce are fotbalul cu muZica? ne distragi atentia de la marea "victorie" a cufureilor?:))

el oricum nu se uita la niciun meci. are contract doar sa comenteze, nu si sa vada meciurile.

nolymyt
nolymyt  •  27 Iulie 2013, 22:43

Rednic e terminat rau .. echipa lui e condusa cu 1-0 + un om in minus si tu bagi mijlocas ! sa forteze bai nene ... Batin si Rui Pedro in atac ... iar Deac in spatele varfurilor

rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 22:43

Ce harababura este in jocu' CFRului. N-au nici o idee de joc, NIMIC. Ce titlu, sa se bucure anu' asta daca prind ultimu' loc de EL...

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:42

a bagat alt jucator..rui pedro ..asta mai bun ca si costica :)) rednic cred ca ii lucreaza pe astia de la cfr ..altfel nu-mi explic =))

  • 1
  • •••
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • •••
  • 55
Comentează