Comentarii (548)
terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 22:55

ROSU : ))))))))))))))

bresciano
bresciano  •  27 Iulie 2013, 22:54

Nu i mai raspunde, pisa te direct p el, asa ii place:))

alpin
alpin  •  27 Iulie 2013, 22:54

Astazi, la implinirea a 70 de ani pentru Mick Jagger, manelo-miticii se uita la liga mititico-manelista?!? Normal!!! Cultura lor muzicala se rezuma la tziganii din tziganie!!! Mick Jagger, la 170 de ani, va fi un titan al muzicii, dar manelo-miticii sositi din India natala tot cu Vali Vijelie si Piticul De Minune se vor sterge la koor!!! Recomand filmul lui Martin Scortese despre Rolling Stones! Doar cunoscatorilor!!!

criticul89
criticul89  •  27 Iulie 2013, 22:53
Postat de sibelius pe 27 Iulie 2013, 22:49

Pep e praf.

desi sunt fan bayern ma bucur ca dortmund castiga supercupa; guardiola e orice in afara de antrenor; primesti o echipa ”vedeta” de-a gata si tu iti bati joc de ea in cateva saptamani; atat de frumos era mijlocul terenului cu xavi martinez si schweinsteiger si tu il aduci o rezerva a barcei :))))) iti lasi cel mai bun atacant sa plece; iti lasi cel mai bun fundas pe banca; asta e pep guardiola....

conasu_boeru
conasu_boeru  •  27 Iulie 2013, 22:53

Acest hibrid de pe Bega joaca acum din entuziasm, dar sunt convins ca nu termina returul in primele 12 echipe ! CFR nu are omogenitate, dar are jucatori buni !

superstar20
superstar20  •  27 Iulie 2013, 22:53

Ii ia si Mourinhou Supercupa Europei lui Pep. Ar fi cea mai frumoasa revansa.

rarescipri
rarescipri  •  27 Iulie 2013, 22:52
Postat de rsalexander pe 27 Iulie 2013, 22:49

Ce bun e Gundogan ala. Cand pleaca de la Dortmund o sa o faca pe foarte multi bani...

Ce defensiva are Dortmund astazi ... Extraordinar .

luciann
luciann  •  27 Iulie 2013, 22:51
Postat de uefa pe 27 Iulie 2013, 22:46

sunt prea prosti timisorenii. sunt curios daca chiar a fost fault. bravo, Barbut, ai faut cadou un gol..

Tot zidul lor a facut cadoul! Au sarit ca prostii in sus!

sibelius
sibelius  •  27 Iulie 2013, 22:51
Postat de rsalexander pe 27 Iulie 2013, 22:49

Ce bun e Gundogan ala. Cand pleaca de la Dortmund o sa o faca pe foarte multi bani...

Ce bun e Pep. Zici ca-i Rednic.

narcis_ny
narcis_ny  •  27 Iulie 2013, 22:50

ii macelareste dortmund pe bayern! se vede ca a venit pep :D

  • 1
  • •••
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • •••
  • 55
Comentează