Comentarii (548)
comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 22:57

Sinucideri in masa la CeFuRa.

sibelius
sibelius  •  27 Iulie 2013, 22:57
Postat de criticul89 pe 27 Iulie 2013, 22:53

desi sunt fan bayern ma bucur ca dortmund castiga supercupa; guardiola e orice in afara de antrenor; primesti o echipa ”vedeta” de-a gata si tu iti bati joc de ea in cateva saptamani; atat de frumos era mijlocul terenului cu xavi martinez si schweinsteiger si tu il aduci o rezerva a barcei :))))) iti lasi cel mai bun atacant sa plece; iti lasi cel mai bun fundas pe banca; asta e pep guardiola....

De acord. Sper sa-l dea afara pana nu e prea tarziu.

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 22:56

ce zici boiere, ramane cum am stabilit!

superstar20
superstar20  •  27 Iulie 2013, 22:56
Postat de alpin pe 27 Iulie 2013, 22:54

Astazi, la implinirea a 70 de ani pentru Mick Jagger, manelo-miticii se uita la liga mititico-manelista?!? Normal!!! Cultura lor muzicala se rezuma la tziganii din tziganie!!! Mick Jagger, la 170 de ani, va fi un titan al muzicii, dar manelo-miticii sositi din India natala tot cu Vali Vijelie si Piticul De Minune se vor sterge la koor!!! Recomand filmul lui Martin Scortese despre Rolling Stones! Doar cunoscatorilor!!!

Martin Scortese ? Ungur manelist ce esti.

bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 22:56

rosu direct, fault grosolan al cufuritului

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 22:56

Alinierea planetelor pentru ovine.

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:56
Postat de velez pe 27 Iulie 2013, 22:56

penalty.....clar..bv timisoara...

si eliminare....corect...

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:56

penalty.....clar..bv timisoara...

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 22:55
Postat de terminatorul2 pe 27 Iulie 2013, 22:55

ROSU : ))))))))))))))

SI PENALTY !!!

nolymyt
nolymyt  •  27 Iulie 2013, 22:55

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !! IAR CADU ? am observat ca in toate blaturiile el inscrie ... am surprins o discutie intre Cadu si antrenorul de la Poli - Velcea la pauza: Velcea : Bai vezi ca il pun pe Barbut sa faulteze ... o sa ia galben la misto asa .. tu o sa executi si o sa dai gol Cadu : Pai egal sau victorie noi ?? Velcea : Victorie voi ma baiatule ... 5.000 de euro de caciula ... la sfarsitul meciului o sa aveti penalty pe care-l executi tot tu ... o sa-i spun lui Nuno Claro sa se arunce la misto Cadu : Asa mai vii de acasa sefule' :))))

  • 1
  • •••
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • •••
  • 55
Comentează