Comentarii (548)
old_shatterhand
old_shatterhand  •  27 Iulie 2013, 22:23

Inca nu s-au lamurit de ce acest jucator genial a fost dat afara de la Steaua?CFRisti nu il vreti si pe Mihai?Va dam bani sa il luati :))

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 22:22
Postat de saviola2_8 pe 27 Iulie 2013, 22:20

2 solist, cu mentiunea ca Timisoara va mai marca probbail 2-0 sau 3-1 ceva d egenu

Ba eu nu sunt teleorman . Nici macar din Bucuresti . Ramine cum am stabilit eu si numai eu . X, unu .

steaua_nr_1
steaua_nr_1  •  27 Iulie 2013, 22:22

ahahahahaha, auzi titlu! pai va paste retrogradarea, ma intreb cine va fi antrenor etapa urmatoare

crucian_
crucian_  •  27 Iulie 2013, 22:21
Postat de nolymyt pe 27 Iulie 2013, 22:14

Poli are lotul mai omogen ... asta se vede ! in schimb la CFR nu prea se vede omogenitatea ...

Lot omogen? Cufuristii au o echipa mediocra. Ce Tadde, maCiuca, velayos, prostea etc.?! Sunt prafi!

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 22:20
Postat de calea_victoriei pe 27 Iulie 2013, 22:16

E plin de pecenegi pe aici . V-am lasat sa va "pecenegiti" si " cumanizati" . Ramine cum am stabilit . X,unu.. )) Pa .

2 solist, cu mentiunea ca Timisoara va mai marca probbail 2-0 sau 3-1 ceva d egenu

stefansb
stefansb  •  27 Iulie 2013, 22:19

se ingroasa gluma pt dinamo. timisoara merge bine, botosaniul la fel....retrogadarea e tot mai probabila

nolymyt
nolymyt  •  27 Iulie 2013, 22:19
Postat de velez pe 27 Iulie 2013, 22:15

marele antrenor rednic..

Pai serios .. Batin e un super atacant .. Deac e foarte bun acolo la mijloc .. iti mai da o centrare de calitate ... mai are o executie frumoasa ... Rada e cu 5 clase peste Piccolo ... care-i terminat ... practic astia cu fundasii laterali au oferit doar o PASA saraca prin Camora .... Sepsi e slab ... Velayos e fundas cu profil defensiv ... nici la Brasov nu urca in atac

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 22:19
Postat de velez pe 27 Iulie 2013, 22:14

ce viteza are barbut ala ....

timisoare are lot ok, dar doi jucatori mi se par extraordinary, barbut si nr 30 seroni, daca as fi manager la steaua, I-as semna de pe acum pentru sezonul viitor, pana nu e prea tarziu, dar noi o avem pe mitsa:) idea e ca acei 2 jucatori vor ajunge la echipa mai mari decat acs Timisoara, eu asa cred. repriza frumoasa, cfr dezamagitoare si in 11 si-n 10, totusi parca au avut un plus in10 oameni.

cosmin_1
cosmin_1  •  27 Iulie 2013, 22:19

Grohaitorii din Gruia sunt suparati ca nu au mai putut mitui si azi arbitrul!

uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:18
Postat de velez pe 27 Iulie 2013, 22:14

ce viteza are barbut ala ....

Viteza e egala cu 0 daca nu ai dribling si executii.

  • 1
  • •••
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • •••
  • 55
Comentează