Comentarii (548)
daveroirl
daveroirl  •  27 Iulie 2013, 21:11

in aceasta seara vedeti demisia Pu(la)riului in direct !

joker_28
joker_28  •  27 Iulie 2013, 21:10

alpine nu stii dc sunt asa agitate ovinele...................o fi de la caldura???

mateiserban
mateiserban  •  27 Iulie 2013, 21:06
Postat de vaalah pe 27 Iulie 2013, 18:46

Taci boanghene si pune galeria KARAOKE la statia de amplificare din Gruia . Ce club din Europa mai are galerie pe CD KARAOKE ? Doar boanghenii din Gruia .

ma nu stiu care mai are, dar uite ca sunt oameni asa ca mine pe care nu-i intereseaza lucruri din astea: galeria, peluza x, suporterii cei mai nu stiu cum, trubadurii etc. fotbalul e pasiunea mea si ma intereseaza felul in care se joaca. nu stiu ce mandrie e asta cu "cea mai frumoasa galerie". in fine, treaba vostra daca va bucura asa ceva, dar eu zic ca tine mai mult de domeniul muzical decat de fotbal. la difuzor, la megafon, nu stiu si nu ma intereseaza. vreau sa merg pe stadion si sa stau confortabil , civilizat, sa vina vanzatorii cu produse pe care eu sau copiii mei sa le cumparam, sa vedem un meci frumos. nu e estetic sa vezi niste golani in pielea goala care incurajeaza

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 20:42
Postat de velez pe 27 Iulie 2013, 20:39

de unde stii ca erau stelisti!?=))

Prin eliminare ! Daca erau rapidistii aruncau cu pungi cu urina lui Corsicanu!

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 20:40
Postat de vaalah pe 27 Iulie 2013, 20:35

Ceangăul Alpin te roaga sa-l scuzi , este la Universitatea de Vară "Balvanyos" sa-i aplaude pe șefii lui Laszlo Tokes și pe premierul Ungariei, Viktor Orban! Si asa au fost incident azi, doi stelisti au aruncat cu roșii în premierul mongol .

premierul Ungariei, Viktor Orban a spus ca oricand clubul maghiarilor din Romania, Kolozsvari Vasutas Sport Club , poate iar reveni in campionatul Ungariei ca pe vremea Miklós Horthy !

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 20:39
Postat de vaalah pe 27 Iulie 2013, 20:35

Ceangăul Alpin te roaga sa-l scuzi , este la Universitatea de Vară "Balvanyos" sa-i aplaude pe șefii lui Laszlo Tokes și pe premierul Ungariei, Viktor Orban! Si asa au fost incident azi, doi stelisti au aruncat cu roșii în premierul mongol .

de unde stii ca erau stelisti!?=))

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 20:35
Postat de saviola2_8 pe 27 Iulie 2013, 20:15

va fi un emci echilibrat cfr nu au un lot extraordinary dar fiindca evolueaza acasa sunt favorite, totusi Timisoara va fi greu de invins, nu m-ar mira sa scoata cel puti n un egal, de la Timisoara imi place acel tanar barbut dar si mai mul;t imi place acel fundas central , seroni, foarte interesant jucatorul

Ceangăul Alpin te roaga sa-l scuzi , este la Universitatea de Vară "Balvanyos" sa-i aplaude pe șefii lui Laszlo Tokes și pe premierul Ungariei, Viktor Orban! Si asa au fost incident azi, doi stelisti au aruncat cu roșii în premierul mongol .

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 20:25

hai timisoara...chiar daca nu e poli....

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 20:15

va fi un emci echilibrat cfr nu au un lot extraordinary dar fiindca evolueaza acasa sunt favorite, totusi Timisoara va fi greu de invins, nu m-ar mira sa scoata cel puti n un egal, de la Timisoara imi place acel tanar barbut dar si mai mul;t imi place acel fundas central , seroni, foarte interesant jucatorul

bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 19:23

TIMISOARA-VICTORIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!

  • 1
  • •••
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
Comentează