Comentarii (548)
dinamo48ms
dinamo48ms  •  27 Iulie 2013, 23:09

ma bucur pentru ei goooool

banciuu
banciuu  •  27 Iulie 2013, 23:09

E rau fara corpodean :)))

sgrapan
sgrapan  •  27 Iulie 2013, 23:08

bozghorii au interzis la campionat..

bobbyy
bobbyy  •  27 Iulie 2013, 23:08

cel mai bun albitraj pe care il vad eu in liga 1 . Respect Dima . Nu tin cu cfr , dar si daca o faceam sustineam acelasi lucru !

benka77
benka77  •  27 Iulie 2013, 23:07

Daca avea si Ceahlaul un arbitru cat de cat corect. Dar acolo nu se poate. Niciodata.

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 23:06
Postat de anthony.p pe 27 Iulie 2013, 23:05

fundasul timisorenilor merita cel putin galben

umar la umar, cat se poate de corect.

sam13
sam13  •  27 Iulie 2013, 23:06

Ce pustiu e fara bianco...:(((((((

comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 23:06

Rosu si strambului.

anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 23:05

fundasul timisorenilor merita cel putin galben

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 23:05

Nu ii mai gasi scuze arbitrului . I-a demolat !! Ii fura in fiecare minut !

  • 1
  • •••
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • •••
  • 55
Comentează