Comentarii (548)
ares123
ares123  •  27 Iulie 2013, 23:14

Fault din spate fara minge...cu duritate. Si de vina e arbitrul ...Steaua...Becali...MM..etc...vitelor !

david127
david127  •  27 Iulie 2013, 23:14
Postat de benka77 pe 27 Iulie 2013, 23:13

Steaua = blat. Ceahlaul = echipa buna.

si ?

ziggyman
ziggyman  •  27 Iulie 2013, 23:13

bhai ce viteza are pustiu ala ....rosu corect...!!!!

comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 23:13

Ce prostovani sunt ceangaii.....

david127
david127  •  27 Iulie 2013, 23:13

nu era de rosu !

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:13

mai dau franarii un gol!:)))

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 23:13

Rosu clar ca lumina zilei.

benka77
benka77  •  27 Iulie 2013, 23:13

Steaua = blat. Ceahlaul = echipa buna.

rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 23:13

AHHAHAHAHA Daca mai da 1 se opreste meciu'... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

dinamo48ms
dinamo48ms  •  27 Iulie 2013, 23:13

ce bou arbitrul.....,incredibil

  • 1
  • •••
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • •••
  • 55
Comentează