Comentarii (548)
rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 23:16
Postat de ziggyman pe 27 Iulie 2013, 23:13

bhai ce viteza are pustiu ala ....rosu corect...!!!!

Aia de la Dinamo nu l-au luat ca cica ei vor jucatori de fotbal ( ca Matei ) nu sprinteri.. :))))))))

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:16

Meciul cu Ceahlaul a fost perfect!:)

comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 23:16

Tocana ,tocana ,tocana.

soopafly
soopafly  •  27 Iulie 2013, 23:16

Aici se vede cat de antrenor e Velcea. Daca iei gol cu 2 oameni in plus pe teren e penibil.

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 23:16

Ati macelarit si umilit ARDEALUL !! V-ati p/isat pe echipa fanion a Ardealului !! Incredibil arbitru ala CUMAN !!

comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 23:15

Inca doua rosii si e gata meciul.

anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 23:15

exagerat....

daveroirl
daveroirl  •  27 Iulie 2013, 23:15

hotie ,hotie ,hotie!

robertino2
robertino2  •  27 Iulie 2013, 23:15

Cel mai bun arbitraj posibil, in conditiile in care ai de-a face cu multe maimute pe teren.

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 23:14
Postat de david127 pe 27 Iulie 2013, 23:13

nu era de rosu !

deloc, nu a urmarit decat sa-l puna jos.

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • •••
  • 55
Comentează