Comentarii (548)
botizan
botizan  •  27 Iulie 2013, 23:18

Se da rosu pentru o piedica ? Fie ea si intentionata .... I-a furat pe fata ....

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 23:18

Nici asa nu a reusit sa invinga maghiarii arbitrul ala CUMAN !! INCREDIBIL DAR ADEVARAT ! iAR A DAT CRFETINUL ALA GALBEN !! E NEB UN !

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 23:18

Nu-i nimic ca pentru voi "a inceput treaba..":)))

dinamo48ms
dinamo48ms  •  27 Iulie 2013, 23:18
Postat de calea_victoriei pe 27 Iulie 2013, 23:16

Ati macelarit si umilit ARDEALUL !! V-ati p/isat pe echipa fanion a Ardealului !! Incredibil arbitru ala CUMAN !!

tati, canta-le-n struna behaitorilor, ca fain iti sade! sau esti unul deghizat?

narcis_ny
narcis_ny  •  27 Iulie 2013, 23:18

4-2 pt dortmund :))

daveroirl
daveroirl  •  27 Iulie 2013, 23:17

iubit ...prin gura!:))

ziggyman
ziggyman  •  27 Iulie 2013, 23:17

franarii ar trebuii sa se pupe in falus pentru punctul asta....

benka77
benka77  •  27 Iulie 2013, 23:17

Porcul ala de Cadu trebuia sa primeasca rosu de pe strada.

narcis_ny
narcis_ny  •  27 Iulie 2013, 23:17
Postat de anthony.p pe 27 Iulie 2013, 23:15

exagerat....

cum sa nu fie rosu cand deac era total depasit, si a faultat cu buna stiinta, iar barbut scapa spre poarta.

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 23:16

cfr=neputinta

  • 1
  • •••
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • •••
  • 55
Comentează