Comentarii (548)
mariuspuma2009
mariuspuma2009  •  27 Iulie 2013, 23:26

Ce meci K1 nu fotbal 15 galbene 3 rosii doar pt cfr :___))))

banciuu
banciuu  •  27 Iulie 2013, 23:25

In mod normal cand o echipa are 3 jucatori in plus trebuie sa castige lejer meciul

steaua.bucharest
steaua.bucharest  •  27 Iulie 2013, 23:25

k sa vezi cine bate pe dinamuo:)))))

dinamir
dinamir  •  27 Iulie 2013, 23:24
Postat de chronic pe 27 Iulie 2013, 23:21

iar a furat cfr cu arbitrii....rusine!!!!

dar etapa trecuta cum a fost in ghencea?cum a batut steaua pe ceahlaul?tu vorbesti de furaciuni?

catalinux2009
catalinux2009  •  27 Iulie 2013, 23:24

nici Botosaniu nu a avut cota 8 cu cfr :)))

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 23:24

sa le lase dreaq de centrari timisorenii astia!! ai 3 oameni in plus. ii poti face cu pasa la picior pe jos. trebuia sa faca demult asta. dar probabil le era frica sa castige!!!

cracker
cracker  •  27 Iulie 2013, 23:24

bravo CFR cu 2 mai putin egaleaza si cu 3 se apara eroic.Bravo.Poli nu stie sa atace, rudimentari

dinamo48ms
dinamo48ms  •  27 Iulie 2013, 23:24
Postat de ares123 pe 27 Iulie 2013, 23:20

Nu am vazut in viata mea echipa de cotonogari mai mare ca asta...si mai aveti tupeul sa spuneti ca v-a furat arbitrul ??

tziganel, fii obiectiv! a 3-a eliminare , gratuita!

anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 23:24

si majoritatea intr-o directie...

chronic
chronic  •  27 Iulie 2013, 23:24
Postat de steaua.bucharest pe 27 Iulie 2013, 23:21

ce penibili sunt astia... 3 oameni in + si trag de la 30m :)))

daca nu ati vazut cadu a vb cu nuno claro....prima repr....i-a explicat ca nu are rost sa apere....

  • 1
  • •••
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • •••
  • 55
Comentează