Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Norocul vostru ca nu lucrez la serei ca imi bagau udmr-istii una in pat de va tradam in fiecare noapte, in lift , pe scari pe unde apucam ..))
ba baiatu cu fiatu ,de mine poti iesi si pe poarta raiului ,sau sa te spanzuri de statuia lui Avram ,care avram ,pai care o fi ...pe cine intereseaza ce faci tu in umila-ti viata sociala care se rezuma la gsp si camera ta de 2 pe 3?sunt sigur ca te caci intr-un colt al camerei de grija stelei 2003 ,sa te citez bai ` telijentule ! daca te departezi 3 m de calc iti bipaie neuronul valid in tartacuta ,aia la care-i zici cap ,pai cap ai ,nu? minte la ce-ti mai trebuie?pune-ti si tu numele de gaozarul pamantului ca asa stim si noi o treaba ,nu te mai confundam cu alte specimene din fauna gsp -ului ,flora nu pot zice ,desi daca ma gandesc bine ,uneori nu gandesti mai mult decat o planta ...
Prin zona libera de romanism nu se poate?
Si ale noastre mandria lor...cu cine tii?
hai ma ,ce naiba ,au si alea mandria lor...
NU- i ptr tine .
Daca vrei unguroaice, du-te la Budapesta....ai de unde alege acolo.
te deranjeaza ca am iesit la o bere? si ca am putut discuta despre fotbal cu cativa prieteni stelisti, rapidisiti sau polisti timisoreni? Te deranjeaza ca n-am infipt steagul lui MM in poarta barului, cu Albania?
:))))))))))) Copy - save -zip :)))))))
cand intru eu te cam ia cu tremurici bai Razboinicul putimii !?:)) si fugi in oras incognito ,te cam bagi in stufaris ,vezi ,ai grija ,sa nu dai de Moflea p-acolo ca ala cum te prinde cum te fte ,te mai lasa 5 minute ,iar te fte ! !:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.