Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
ok, dar apostol sau altii nu vor fi batrani in 2014 ca in 2012 nu cred ca vom ajunge
Daca incercam sa facem comparatie dpdv fotbalistic dintre Cosmin si Razvan, vom intampina o mare problema, unul e fotbalist si a jucat la cel mai inalt nivel si altul e din pacate doar baiatul lui tata. Probabil la ora actuala Razvan stie ceva fotbal ca doar a luat meditatii de la cel mai bun profesor, dar una e sa inveti teorie si alta sa o aplici in practica. Daca Razvan vrea sa intinereasca echipa atunci de ce nucleul echipei nationale de ce nu este intotalitate intinerit, pt ca totusi.......
sper sa nu mai poti posta comentariile tale de golan pe acest sait.oricum am raportat ca abuz comentariul tau
Pai cum dracu?Nu este democratie?Fiecare avem dreptul la o opinie!Alo,se aude!!!!Domnule Razvan Lucescu!
ba sa va ffuttt in gura pe cei care ca luati de razvan
Da, Răzvan, ai dreptate, trebuia să tacă! La mine-n casă deja există un altar dedicat ţie unde, toţi ai casei şi prieteni veniţi în vizită, ne rugăm să antrenezi Naţionala ani mulţi de acum înainte, ca să fie bătaia de joc completă.
Ai dreptate in legatura cu Mutu dar n-ai fost niciodata un jucator adevarat si n-ai sa fii nici antrenor adevarat. Pacat i-ai luat locul lui Dan petrescu la nationala Razavan Pilescu.El il merita pt. ca a muncit ca sa ajunga pana aici nu cum ai ajuns tu la recomandare lui tata. P.S.-daca ai avea bun simt ai pleca de la nationala dar ma indoiesc!
Bravo frate ca mine le'ai spus! :-))))))))))
Bravo Razvane! Intotdeauna am admirat stilul lui Razvan...insa sunt sceptic ca va rezista prea mult la Nationala... Il mananc sacalii
Bravo razvane, pune'i la punct ca nationala unii vor s'o lase mostenire la stranepoti! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.