Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
De ce trebuia sa mearga sa joace cu Anglia si Franta, cand noi ar trebui sa jucam amicale cu Bulgaria si Estonia ! De ce ne aruncam asa departe ? Sunt sigur ca Sandoi va declara usor peltic si impleticit ca "......e sigur ca din aceste jocuri vom invata din greselile facute....." Poate ne spune ca si in urmatorii 10 ani sa nu ne facem vreo iluzie ca sa nu avem o deziluzie !
Dar despre 'groparul' Sandoi nici un comentariu ? Oricare antrenor de caracter si-ar fi dat demisia dupa atatea gherle numai oltenasul nostru are soriciul gros si spatele acoperit ! Pana cand ?
are timp pana la 28 de ani sa le dezvolte,dupa aia il vinde jiji la camilari sau in ucraina :)))))))))
foarte slabi si la forta si tehnic fata de franta , am alergat dupa minge tot meciul si cind am avut-o nu am legat 3 pase ... nici macar o sansa in viitor , poate cu Cipru , Moldova , consecintele desfiintarii echipelor de juniori se vor vedea in cativa ani ... cum sa concurezi cu Franta , Spania care au milioane de juniori ?
Cand vedeta echipei, Stanciu, este un jucator care are 25 meciuri si niciun gol, si e umflat de presa excesiv, asa cum se obisnuieste pe la noi, ce fotbal sa se mai joace. Valoarea fotbalului romanesc este la pamant si doar "bulanul" Stelei a creat o imagine falsa. Dupa meciurile cu Olanda si Turcia ne vom lamuri si cu generatia lui Dodel si toata Steaua. Daca selectionarile se fac pe comisioane si pile nu putem avea asteptari foarte mari. Sper sa joace toti cei 11 jucatori de la Steaua, sa-si ia comisioane si Becali, si Piturca, si verii Puscarie, sa luam bataie pe banda rulanta, pana scapam naibii de Sandu, Dragomir, clanul Becali, Piturca si de toti cei care au distrus fotbalul
Neah.Chiar nu sunt de acord cu tine.Il stiu pe Stancu foarte bine.Inafara ca e oportunist, nu are nicio calitate.Nu mi-a placut niciodata.
Privesti lucrurile prea fixist.Tu ai anumite tipare si nu iesi din ele.Pana la urma fotbalul modern e dinamic, jucatorii ajung sa joace diverse posturi in timpul meciului.Messi ce joaca?Dar Ronaldo?
nationala de tineret-batrinet ! ....sau pilosiiii.
niciodata Iancu nu o sa fie la nivelul lui Stancu . Iar Stancu nu face fata in Turcia...
Iancu nu e playmaker in viata lui . el nu e nimic nici atacant , nici playmaker . de asta spun ca nu prea sti ce post joaca/
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.