Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă a pierdut un jucător înaintea meciului cu U Cluj » Ce se întâmplă cu Moruțan
0
Dennis Politic este istorie la FCSB! Cedat la reduceri + Care este situația cu Dinamo
0
Laszlo Dioszegi, exploziv! Sepsi vrea să meargă la TAS împotriva FRF: „Nici nu se discută”
0
Farul s-a mai despărțit de un jucător! Un internațional pleacă liber de contract
0
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în „optimile” Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
1
Play-off Liga Campionilor: pe cine va înfrunta Inter-ul lui Cristi Chivu + toate meciurile
14
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Votati in continuare ciuma rosie ca acesti infractori sa fie liberi si sa fure si mai mult.
Sa returneze statului cele 28 milioane apoi sa meargă unde vrea...
Ce recurs compensatoriu bai nene ca in 2 luni il salta in alt dosar. Apropo de returnatul banilor, n-ar fi rau daca ar da inapoi macar o parte din bani furati de la club. Ce buget am avea!!!
Cum dracu"se intampla ca toti hotii se imbolnavesc grav in ajunul zilei cand trebuie sa apara la judecata?Pe de alta parte,infractorii sant sustinuti de PSD prin legile votate.Ba,mai mult PSDul le si plateste pentru perioada cat au stat in detentie.Prin nemarginita grija pentru infractori,legile Romaniei create si modificate pentru apararea infractorilor permit conducerii penitenciarelor ca unii inculti si *** care au vocabularul limitat la cateva zeci de cuvinte,sa beneficieze de reducerea pedepsei dupa ce au scris o carte "stiintifica"Si sa nu uitam ca unii bogati au parte de confort si chiar si de servitori in timpul detentiei,de invoiri pentru diverse evenimente in familie pentru buna purtare si si multe alte facilitati.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine sa-i pastreze el decat sa ajunga la stat , adica la dragnea , valcov , orlando ... samd . Asta , macar a facut o mica parte din pedeapsa pe care o merita cu adevarat .La "5 stele " , ce-i drept .
va dati seama in ce tara traim cu PSD-ul.practic ROMANIA e raiul infractorilor!
Ce tara corupta...a muncit Borcea cat 100 de oameni in inchisoare...zi si noapte...pfff
legile in tara asta nu ca sunt facute ca sa te descurajeze sa furi..sunt facute ca sa te incurajeze sa furi. doar prostii nu se apuca sa fure in tara asta. pai dosarul transferurilor, mita la judecator si retrocedarea plajelor in total mafiotul asta nu face nici 5 ani de puscarie si a furat zeci de milioane de euro din care cine stie ce fractie s-a recuperat. iar aia 4 ani si ceva de inchisoare sunt facuti in regim de pensiune cu servitori care sa-i faca curat si sa-i aduca mancarea, dupa propriile relatari. bai, in ce hal de tara traim. si jumate din tarile africane sunt peste noi.
Mititelu are datorii asemănătoare la stat și e liber
"A fost găsit vinovat că a prejudiciat statul român şi municipiul Constanţa cu aproximativ 28 de milioane de euro." - Stau si ma intreb, oare municipiul Constanta este parte in proces? Primarul Constantei a facut si el vreo plangere penala sau nu e nevoie pentru ca e de-al lor?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.