Alte știri din fotbal
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
0
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
1
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
nu, ca acum devine interesanta discutia :)
I-am scris ca n-a copiat-o bine si-a luat-o din auzite. A trecut pe alta lungime de unda, chestii scoase din Biblie care sunt niciunde si doar de el stiute, sa nu poata fi contrazis. Si-aceleasi texte pe care le stim, cu Basescu cel Rau si condamnarea politica etc. de care mi se rupe. Pacat, Valahul ar trebui sa treaca pe alte clone, ca era mai simpatic :))
daca a aparut randoom, adulmeca si valaah... sa vezi atunci psihoze bipolare.... mai bine inchidem subiectul
:)))) asa cred si eu .... hai un mic si o bere receeee !! :)))
exact...stam si noi la o cafea ca pretenarii...si schimbam impresii
Cred că va rămâne tot la cele mai cunoscute: Asul de treflă,Popa de roșu și Dama de caro.
apropos... in ebraica e Elohim.... o mica scapare de deget in nick....
Mai schimbam si noi o vorba :)) ..nu vezi ca este un articol in care injuraturile sunt sporadice :)) Daca era un articol de genul : 'Petrolul se intareste serios in lupta pentru titlu' ai fi vazut porcaiala la greu ... :)))
nu-s clare mah deloc, pt ca eu discut aici cu novici intelegi ?de aia comentarile malitioaze ale multora de aici ma lasa rece. carti scoase din bible, de care stiu eu ( poate or fi mai multe ) cartea lui Enoh, cartile 6 si 7 ale lui Moise si-ti mai zic ca is multi preoti care nu stiu de ele
Si apropos, nu "ma dau" crestin. Credinta mea e a mea si va ramane a mea, atata cata e, nu o sa ma laud niciodata cu ea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.