Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
9
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
tu tot dintr-un taran te tragi care la un moment dat nu avea cu ce plati rata si o fugit intr-un oras mare al Romaniei si apoi spre vest...Taranule vorba aia hotii striga hotii
mda...sunt intrecuti doar de taranii de pe la noi care n`au bani de rata si fug de la ei din comune mai prin toate orasele mari din Romania si apoi spre vest....:))
:))Din fericire mai avem printre noi oameni care gandesc, muncesc si le fac bine. De exemplu autorul acestui articol. Bravo!
sooper tare articolul!!!
Multumim :)
Super articol...Oana Dusmanescu mereu scrie articole frumoase.
un roman autentic fuge de munca si 1500 de km fara oprire ! si fuge de mananca pamantul ! acum serios un articol interesant ! printre picaturi cu tot felul de personaje inutile mai nimeriti si un articol bun !
Super! Vazusem mai demult un documentar pe Discovery sau National Geographic despre ei. Se pare ca sunt indivizi care ar putea alerga chiar si pana la 700 km fara oprire.
Nu i-am vazut dar am auzit de ei acum 25 de ani...pt mine nu-i noua stirea, insa auzisem ca participasera doi insi la un maraton in state si aia nu se mai opreau dupa ce trecusera linia de sosire, dintre cei care trecusera linia de sosire, toti erau pe burta cu limba scoasa afara de-un cot, iar tipii aia doi tot alergau lol
Interesant...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.