Comentarii (34)
brancusi
brancusi  •  04 Decembrie 2016, 23:09
Postat de copacabana_70 pe 04 Decembrie 2016, 22:04

Habar nu ai dar inventezi...Hagi a vrut sa vina la STEAUA care atunci era CAMPIOANA EUROPEI...cine nu ar fi vrut...cred ca si de pe la dinamo ar fi venit cativa de buna voie...a fost luat sub forma de imprumut pentru Supercupa Europei , castigata cu Dinamo Kiev...atunci Hagi a vazut ce inseamna un club mare si a vrut sa ramana la STEAUA , de unde s-a si lansat in Europa...apropo ucigasii din 1989 erau securistii vostri de la dinamo ...probabil esti prea mic sa cunosti toate astea.

Pentru acuratetea informatiilor,Hagi a jucat in cupa UEFA cu Sportyul Studentesc si a facut-o foarte bine.

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  04 Decembrie 2016, 23:02

La Cluj se promitea 200 lei pentru fiecare demonstrant ucis. E greu sa ai o asa mostenire in spate, dar asta e steaua, echipa criminalilor.

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  04 Decembrie 2016, 22:58

1. Stefan Andrei l-a racolat pt Craiova, nicu ceausescu l-a furat la Sportul ,iar ilie si valentin ceausescu l-au imprumutat la echipa criminalilor si au uitat sa-l mai dea inapoi 2.numai armata a tras fara ordin (al comandantului suprem), neprovocat, impotriva unor civili neinarmati, intentionat si programat ("ce revolutie e aia cu doar 200 morti, trebuie sa fie macar 2000" degeneratul nicolae militaru- ministrul apararii) in revolutia din dec 1989

bvd_magheru
bvd_magheru  •  04 Decembrie 2016, 22:59

Imi aduc aminte pina sa fug in vara lui 90 ca am vazut cu ochii mei plancartele cu " noi muncim , nu gandim " !! Rautatile pe care le citesti aici pe gesepe nu demonstraza decit ca vorbim de un popor incult neadaptat valorilor occidentale . Le-am spus demult la stramutati ca le trebuiesc minimum 20 de ani in occident sa se civlizeze . Deocamdata suntt la stadiul de peceneg - cuman .

caminero
caminero  •  04 Decembrie 2016, 22:55
Postat de copacabana_70 pe 04 Decembrie 2016, 22:04

Habar nu ai dar inventezi...Hagi a vrut sa vina la STEAUA care atunci era CAMPIOANA EUROPEI...cine nu ar fi vrut...cred ca si de pe la dinamo ar fi venit cativa de buna voie...a fost luat sub forma de imprumut pentru Supercupa Europei , castigata cu Dinamo Kiev...atunci Hagi a vazut ce inseamna un club mare si a vrut sa ramana la STEAUA , de unde s-a si lansat in Europa...apropo ucigasii din 1989 erau securistii vostri de la dinamo ...probabil esti prea mic sa cunosti toate astea.

Nu nu nu nu ... scumpik, să știi că ucigașii din decembrie au fost trupele armatei, mai precis cadrele ... pînă în 21 decembrie au tras în plin și la Timișoara, și la București. Asta așa, cinci minute de istorie, just for you.

randoom_._
randoom_._  •  04 Decembrie 2016, 22:53
Postat de ortega pe 04 Decembrie 2016, 22:49

Huliganul *** e și hoț ... Să-ți facă statuie la Poarta Albă , golanule !

stiu ca echipa ta sa desfiintat si nu mai ai alte ocupatii in afara de culesul fierului vechi,dar nici chiar asa. se refera la faptul ca au incasat fratii becali niste bani nemeritati,pentru hagi. ca si in cauzl lui chivu sau cernat. doar nu l-ai vazut la parnaie pe chivu si cernat pentru asta. wtf?

brancusi
brancusi  •  04 Decembrie 2016, 22:50
Postat de George pe 04 Decembrie 2016, 22:34

Bai, dar spun cate unii, ca de fapt agii ar fi luat examenul de admitere la Craiova ( la facultate ) si fiul dictatorilor, ala mic - Curisor - l-ar fi laut cu japca, ca el era simpatizantul lui Sportul ( cred ca a si fost ceva presedinte de onoare.......cu u.t.c.-ul ........... etc. ).

Nu,nu e o poveste,a luat admiterea(evident aranjata)la Craiova,dar a inceput sezonul la Sportul Studentesc.

ortega
ortega  •  04 Decembrie 2016, 22:49

Huliganul *** e și hoț ... Să-ți facă statuie la Poarta Albă , golanule !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

George
George  •  04 Decembrie 2016, 22:34

Bai, dar spun cate unii, ca de fapt agii ar fi luat examenul de admitere la Craiova ( la facultate ) si fiul dictatorilor, ala mic - Curisor - l-ar fi laut cu japca, ca el era simpatizantul lui Sportul ( cred ca a si fost ceva presedinte de onoare.......cu u.t.c.-ul ........... etc. ).

132458683907047
Andy Ssc  •  04 Decembrie 2016, 22:31
Postat de sibelius pe 04 Decembrie 2016, 21:59

Ce legatura are cariera lui Hagi ca fotbalist cu posibilele probleme "pa parte economica"?

Pai zic sa termine intai cu hotii de politicienii , cu marii evazionisti, cu coruptii si sifonarii de bani publici din institutiile statului , cu PSD , PNL , fostul PDL , cu hotii de autostrade , cu hotii de viata din spitale si dupa sa treca corect si la Hagi !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează