Comentarii (34)
ando89
ando89  •  04 Decembrie 2016, 21:22

Haidi bre, pentru rege Caraibe e o marcă de teneși :))

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  04 Decembrie 2016, 21:21

Ce o sa aflam ? Ca "*** e gol"= prosi, blatist, tradator, drogat, profitor ? Stiam.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gicab
gicab  •  04 Decembrie 2016, 21:21

Cine sunteți voi sa va luați de domnul Hagi?

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  04 Decembrie 2016, 21:19

sa nu care cumva sa se atinga de domnul Regele si echipa regeasca !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează