Comentarii (34)
ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  04 Decembrie 2016, 23:02

La Cluj se promitea 200 lei pentru fiecare demonstrant ucis. E greu sa ai o asa mostenire in spate, dar asta e steaua, echipa criminalilor.

ando89
ando89  •  04 Decembrie 2016, 21:22

Haidi bre, pentru rege Caraibe e o marcă de teneși :))

kingdon
kingdon  •  04 Decembrie 2016, 21:35

ma ce-ai facut mai nene ma? Acum se explica de ce e nervos de ceva timp !

bombon
bombon  •  04 Decembrie 2016, 23:33

Deci de-aia era asa nervos Hagi. Pentru ca internet. Da-i bufa.

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  04 Decembrie 2016, 22:58

1. Stefan Andrei l-a racolat pt Craiova, nicu ceausescu l-a furat la Sportul ,iar ilie si valentin ceausescu l-au imprumutat la echipa criminalilor si au uitat sa-l mai dea inapoi 2.numai armata a tras fara ordin (al comandantului suprem), neprovocat, impotriva unor civili neinarmati, intentionat si programat ("ce revolutie e aia cu doar 200 morti, trebuie sa fie macar 2000" degeneratul nicolae militaru- ministrul apararii) in revolutia din dec 1989

caminero
caminero  •  04 Decembrie 2016, 22:55
Postat de copacabana_70 pe 04 Decembrie 2016, 22:04

Habar nu ai dar inventezi...Hagi a vrut sa vina la STEAUA care atunci era CAMPIOANA EUROPEI...cine nu ar fi vrut...cred ca si de pe la dinamo ar fi venit cativa de buna voie...a fost luat sub forma de imprumut pentru Supercupa Europei , castigata cu Dinamo Kiev...atunci Hagi a vazut ce inseamna un club mare si a vrut sa ramana la STEAUA , de unde s-a si lansat in Europa...apropo ucigasii din 1989 erau securistii vostri de la dinamo ...probabil esti prea mic sa cunosti toate astea.

Nu nu nu nu ... scumpik, să știi că ucigașii din decembrie au fost trupele armatei, mai precis cadrele ... pînă în 21 decembrie au tras în plin și la Timișoara, și la București. Asta așa, cinci minute de istorie, just for you.

10200561821366149
Ulmanu Ovidiu  •  04 Decembrie 2016, 22:22

Hai nea Gica,poate faci o Academie si la Poarta Alba !!! Conducere ai,pe Borcea si Giovanni !!! :)))))))))

rudiger
rudiger  •  04 Decembrie 2016, 22:20

penibil de puscarie emperatoru!

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  04 Decembrie 2016, 21:52

Pentru stiinta suporterilor echipei ucigasilor din decembrie 1989: hagi a fost imprumutat(=furat) de ceausesti de la Sportul studentesc si apoi vandut in strainatate fara a avea acest drept ( nu poti vinde ceva ce nu ai in proprietate). Unde e meritul stelei in ascensiunea lui hagi ?

kwd2015
kwd2015  •  04 Decembrie 2016, 21:32
Postat de conasu_boeru pe 04 Decembrie 2016, 21:24

Hai schi.zobâlbâilă, că tu urmezi la răcoare !!!

ce sa comenteze altceva, redusii fotbalului romanesc, dinamovistii? Cand vor avea ei vreodata un asa jucator, in jena lor de echipa incaltata cu ghete de aur, in vant controlat, band sampanie. ipocritii!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează