Comentarii (34)
10200561821366149
Ulmanu Ovidiu  •  04 Decembrie 2016, 22:22

Hai nea Gica,poate faci o Academie si la Poarta Alba !!! Conducere ai,pe Borcea si Giovanni !!! :)))))))))

rudiger
rudiger  •  04 Decembrie 2016, 22:20

penibil de puscarie emperatoru!

copacabana_70
copacabana_70  •  04 Decembrie 2016, 22:04
Postat de ciinefoarterosu pe 04 Decembrie 2016, 21:52

Pentru stiinta suporterilor echipei ucigasilor din decembrie 1989: hagi a fost imprumutat(=furat) de ceausesti de la Sportul studentesc si apoi vandut in strainatate fara a avea acest drept ( nu poti vinde ceva ce nu ai in proprietate). Unde e meritul stelei in ascensiunea lui hagi ?

Habar nu ai dar inventezi...Hagi a vrut sa vina la STEAUA care atunci era CAMPIOANA EUROPEI...cine nu ar fi vrut...cred ca si de pe la dinamo ar fi venit cativa de buna voie...a fost luat sub forma de imprumut pentru Supercupa Europei , castigata cu Dinamo Kiev...atunci Hagi a vazut ce inseamna un club mare si a vrut sa ramana la STEAUA , de unde s-a si lansat in Europa...apropo ucigasii din 1989 erau securistii vostri de la dinamo ...probabil esti prea mic sa cunosti toate astea.

sibelius
sibelius  •  04 Decembrie 2016, 21:59
Postat de Andy Ssc pe 04 Decembrie 2016, 21:43

Bagati l si pe asta la parnaie ca si pe Popescu ! Sper sa se care din tara asta toti care mai au un pic grija de fotbal si sa jucati fotbal voi cu FRF ul si cu liga in campionat! EU unul dupa ce o sa l denigrati si pe Hagi datorita caruia in mare parte ati avut ce scrie de la infiintare si ati mancat salarii nu mai dau un leu sau click pe GSP!

Ce legatura are cariera lui Hagi ca fotbalist cu posibilele probleme "pa parte economica"?

sibelius
sibelius  •  04 Decembrie 2016, 21:58
Postat de ciinefoarterosu pe 04 Decembrie 2016, 21:52

Pentru stiinta suporterilor echipei ucigasilor din decembrie 1989: hagi a fost imprumutat(=furat) de ceausesti de la Sportul studentesc si apoi vandut in strainatate fara a avea acest drept ( nu poti vinde ceva ce nu ai in proprietate). Unde e meritul stelei in ascensiunea lui hagi ?

Si l-au furat intre ei? Daca aveai mai mult de 10 ani stiai si cum s-a impartit suma provenita din transferul lui Hagi la Real.

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  04 Decembrie 2016, 21:52

Pentru stiinta suporterilor echipei ucigasilor din decembrie 1989: hagi a fost imprumutat(=furat) de ceausesti de la Sportul studentesc si apoi vandut in strainatate fara a avea acest drept ( nu poti vinde ceva ce nu ai in proprietate). Unde e meritul stelei in ascensiunea lui hagi ?

132458683907047
Andy Ssc  •  04 Decembrie 2016, 21:43

Bagati l si pe asta la parnaie ca si pe Popescu ! Sper sa se care din tara asta toti care mai au un pic grija de fotbal si sa jucati fotbal voi cu FRF ul si cu liga in campionat! EU unul dupa ce o sa l denigrati si pe Hagi datorita caruia in mare parte ati avut ce scrie de la infiintare si ati mancat salarii nu mai dau un leu sau click pe GSP!

kingdon
kingdon  •  04 Decembrie 2016, 21:35

ma ce-ai facut mai nene ma? Acum se explica de ce e nervos de ceva timp !

kwd2015
kwd2015  •  04 Decembrie 2016, 21:32
Postat de conasu_boeru pe 04 Decembrie 2016, 21:24

Hai schi.zobâlbâilă, că tu urmezi la răcoare !!!

ce sa comenteze altceva, redusii fotbalului romanesc, dinamovistii? Cand vor avea ei vreodata un asa jucator, in jena lor de echipa incaltata cu ghete de aur, in vant controlat, band sampanie. ipocritii!

conasu_boeru
conasu_boeru  •  04 Decembrie 2016, 21:24

Hai schi.zobâlbâilă, că tu urmezi la răcoare !!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează