GSP SPECIAL  »  PUBLICITATE  »

4 bilete Fortuna, opere de artă! 388.267 de lei câștigați cu gol în prelungiri

Articol de GSP - Publicat joi, 28 februarie 2019 14:42

Zilele de 23 și 24 februarie au fost de neuitat pentru un jucător Fortuna din București.

A câștigat în total 388.267 de lei, pe 4 bilete pe care a mizat câte 50 de lei. A avut pe fiecare dintre acestea că se acordă cartonaș roșu în meciul Iași - CFR Cluj, unde Culio a fost eliminat în minutul 17.

A pronosticat perfect 1 pauză/final la meciul Sheffield - Swansea, cu o cotă de 4.80. Pe biletul-vedetă, cu un câștig de 148.537 de lei, a avut 9 meciuri, cu o cotă totală de 3463! Ultimul eveniment rămas pe bilet a fost cu mari emoții. Roma a câștigat în deplasarea de la Frosinone cu un gol marcat în minutul 90+5.

Pe două dintre bilete a avut ca ultim eveniment Bologna - Juventus. A mizat pe victoria campioanei Italiei, care s-a impus la limită, scor 1-0. Pe celelalte două bilete, a trăit cu mari emoții succesul Romei la Frosinone, scor 3-2.

Întotdeauna e nevoie de noroc pentru o asemenea performanță, dar jucătorul Fortuna merită felicitat din plin pentru inspirația fantastică.