PUBLICITATE

4 bilete Fortuna, opere de artă! 388.267 de lei câștigați cu gol în prelungiri

Joi, 28 Februarie

Zilele de 23 și 24 februarie au fost de neuitat pentru un jucător Fortuna din București.

A câștigat în total 388.267 de lei, pe 4 bilete pe care a mizat câte 50 de lei. A avut pe fiecare dintre acestea că se acordă cartonaș roșu în meciul Iași - CFR Cluj, unde Culio a fost eliminat în minutul 17.

A pronosticat perfect 1 pauză/final la meciul Sheffield - Swansea, cu o cotă de 4.80. Pe biletul-vedetă, cu un câștig de 148.537 de lei, a avut 9 meciuri, cu o cotă totală de 3463! Ultimul eveniment rămas pe bilet a fost cu mari emoții. Roma a câștigat în deplasarea de la Frosinone cu un gol marcat în minutul 90+5.

Pe două dintre bilete a avut ca ultim eveniment Bologna - Juventus. A mizat pe victoria campioanei Italiei, care s-a impus la limită, scor 1-0. Pe celelalte două bilete, a trăit cu mari emoții succesul Romei la Frosinone, scor 3-2.

Întotdeauna e nevoie de noroc pentru o asemenea performanță, dar jucătorul Fortuna merită felicitat din plin pentru inspirația fantastică.

Un bărbat s-a îndrăgostit de o prostituată. Ce gest nebunesc a făcut când a văzut-o într-o mașină cu un client