Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
2
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
2
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
La cluburile din Romania nu-i nevoie de nici o mascota pt ca le au deja,fiecare cate una.De ex.:la Steaua e Becali,Dinamo are doua,Borcea s Turcu,la Rapid li s-au pierdut numarul,la Cluj e Muresan,la Timisoara Iancu si asa mai departe.Pana cand si LPF-u are una pe mascariciul de Dragomir.E penibil fratilor tot ce se intapla in fotbalul romanesc,lipsa de profesionalism totala!
si steaua are mascota.Daca nu ati vazut-o uitativa bine in loja ,langa becali sta la fiecare meci cate o oaie adusa de acasa din pipera , ca sa poarte noroc echipei. cand o sa vina fiecare suporter al stelei cu o oaie la stadion ,atunci o sa mai castiga stoia titlul. Beeeeeeeeeeeeeeeeee ,oita beeeeeeeee
La steaua propun o mascota cu numarul 6 si secera si ciocanul deasupara, iar la dinamo mascota cu numarul 9 cu secera si ciocanul deasupra.
MASCOTA PT NOI E O CI.OAR A PUTUROASA (GSP SI LIBERTATEA DE EXPRIMARE SUNTETI CA RAPIDUL SI CAMPIONATELE) SASTITI SI VOI C.IOA RA ESTE UN CUVANT CE DESEMNEAZA UN FAN AL RAPIDULUI NU E NIMIC JIGNITOR AICI.
IAR EU PROPUN CA MASCOTA NOASTRA A RAPIDISTILOR SA FIE O CIOARA PUTUROASA CARE SA AIBA UN BUTON PE CARE DACA APESI SA INCEAPA SA SE VAITE CA E FURATA SI CA EA E CAMPIOANA MORALA A PASARILOR !!!!!
propun ca mascota oficiala a stelei sa fie o oaia dolly(oaia clonata dupa cum sunt steaua si dinamo clone ceausiste)ce ziceti :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.