Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Laurențiu Reghecampf a semnat, după ce a câștigat două titluri în același sezon
0
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
OCUPATII Parcurile ROMANIEI ! Schimbati ceva in tara asta, haideti sa ne adunam in parcul Izvor din capitala si sa protestam inpotriva acestor nemernici de politicieni, vrem salari mai mari ! vrem ca bancile sa fie impozitate ! vrem reducerea pretului la combustibilului ! vrem un viitor pentru copii nostri ! In toate tarile se protesteaza si stiti bine acest lucru Grecia, Spania, Germania, Anglia, Franta, S.U.A etc. Inpreuna putem schimba viitorul nostru si al copiilor nostri !!! Uniti-va ROMANI !!! Treziti-va ROMANI !!! OCUPATI PARCUL IZVOR DIN CAPITALA, inpreuna vom reusi !!! trimite asceste mesaj peste tot, in presa, retele de socializare, transmitel tuturor !!
OCUPATII Parcul Izvor !!! Schimbati ceva in tara asta, haideti sa ne adunam in parcul Izvor din capitala si sa protestam inpotriva acestor nemernici de politicieni, vrem salari mai mari ! vrem ca bancile sa fie impozitate ! vrem reducerea pretului la combustibilului ! vrem un viitor pentru copii nostri ! In toate tarile se protesteaza si stiti bine acest lucru Grecia, Spania, Germania, Anglia, Franta, S.U.A etc. Inpreuna putem schimba viitorul nostru si al copiilor nostri !!! Uniti-va ROMANI !!! Treziti-va ROMANI !!! OCUPATI PARCUL IZVOR DIN CAPITALA, inpreuna vom reusi !!! trimite asceste mesaj peste tot, in presa, retele de socializare, transmitel tuturor !!!
Moarte dusmanilor fotbalului ! Mititelule baga-i la puscarie pe Sandu, Dragomir, Becalii si dupa intra si tu. Craiova lover forever !
va fi despagubita sion de uefa,nu are cum sa mai joace acum in grupe
Au inceput sa se teama si borfasii de la UEFA si acum au bagat marsi-arier .
UEFA isi are sediul la Nyon, in Cantonul Vaud. FC Sion isi are sediul in Cantonul Vaud. FC Sion a depus plangere la Tribunalul Vaud. Platini a dat cu subsemnatul saptamana aceasta la Tribunalul Vaud. UEFA va continua sa isi aiba sediul in Cantonul Vaud. ... Si acum sa revenim pe taramul dambovitean: "voiesc egalitate, dar nu pentru căţei"...
sa ii vad la puscarie pe astia doi este tot ce imi doresc in viata dar oare se poate eu cred ca ii doar ceva praf aruncat in ochii si parerea mea ii ca sunt niste g unoaie sau nu xista cuvint in vocabular cu care as putea sa ii aseman sau care as putea sa il zic despre ei
STIINTA ARE PRECEDENT SI SIGUR SE VA REZOLVA SI PT NOI ASA CA PE CAI MITI DISTRUGE MAFIA BEEEEEEEEEEEEEECALIANA SI ACOLITI LOR ,MOARTE DUSMANILOR STIINTEI
IN SFARSIT A VENIT ZIUA IN CARE CITESC PE AICI STIRI DESPRE "SPORT" AM RAMAS UIMIT CAND AM VAZUT CA PROCENTAJUL DE 99,99% STIRI DE LA STANA A DISPARUT!!felicitari si asta o spune unul care va umplea frigiderul familiei zi de zi!!!!!
blonzii astia-s elvetieni ?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.