INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » LIGA CAMPIONILOR SFERTURI (TUR) INTER - SCHALKE (AZI, 21:45, DOLCE SPORT)
Alte știri din fotbal
Confirmă discuțiile pentru transferul lui Darius Olaru: „Am fost sunat, nu neg”
0
Dinamo, aproape să bată palma cu înlocuitorul lui Zeljko Kopic » Ce se întâmplă cu Florentin Petre
0
Reacție dură, după plecarea lui Zeljko Kopic: „E ceva putred la Dinamo”
1
Ce-au avut și ce-au pierdut! Bilanțul mandatului lui Zeljko Kopic la Dinamo: ce a schimbat, unde a eșuat
0
Știri din fotbal internațional
Nemții și-au fixat primele pentru Mondial » Sume XXL, dar există o mare incertitudine
0
Jose Mourinho, plângere la CEDO împotriva Turciei » Motivul care a dus la această decizie
0
Cine transmite la TV Campionatul Mondial » Au fost anunțați cei 11 comentatori
2
Tensiunea maximă înainte de Mondial » James Rodriguez, făcut praf în Columbia: „E bărbat doar cu fetele, fotbaliștii sunt niște nenorociți”
0
Lifestyle
Ultima „fiță” la Roland Garros: tot mai mulți tenismeni sunt însoțiți de animale de companie
0
Starul lui Arsenal și-a lansat film documentar » Partenera a atras toate privirile
1
Cum arată tricourile celor 48 de participante la CM » Ce producător de echipament e liderul de la Mondial
6
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
9
„Se învârte ceva pe ea!”. Doi angajați s-au apropiat de drona din Portul ...
Libertatea
Romina Gingașu, soția moștenitorului Ferrari, cumpără un apartament ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, prima reacție după ce o dronă maritimă a explodat în Portul ...
Libertatea
:)) RAUL marcheaza si o sa-l umileasca pe chivu...sper sa bata schalke :d
Este cantecul de lebada al "micului capitan" pervers... Mai are cateva meciuri, in acest sezon, in care poate mintii fotbalul... Dar, pe noi nu ne mai poate mintii! Ne'am lamurit definitiv: este cel mai marunt capitan din istoria Nationalei Romaniei si cel mai profitor si avar fotbalist roman ce a evoluat in strainatate, avand in vedere cati euroi nemunciti a castigat...!
Mult succes , Capitane ! Sa ai bafta in meciul acesta si sa demonstrezi ca tu ai un alt caracter fata de cei ce vorbesc aiurea despre tine ! Si cei ce vorbesc dspre tine urat, le sugerez sa se priveasca mai bine in oglinda si sa compare ceea ce au facut ei pentru ei insisi mai intai si apoi pentru tara asta, si inainte sa-l judece pe Chivu, sa-si aminteasca dumnealor ca mai exista pe lume si un Radoi, despre care nu se spune ca-l doare in cot despre echipa nationala. Eu cred ca nici macar in parti mai moi ale corpului nu-l doare, dar ne place sa dam cu noroi in oameni, ceva de groaza !
Raul nu are nici o sansa... Chivu il va subordona ca de obicei!
ciudat este ca "ne-am invatat sa tinem" cu echipe la care mai joaca sau antreneaza romani"...vai de noi!!!
SCHALKE PARE"VICTIMA SIGURA"?...NU PREA CRED....ATENTIE LA RAUL....FORZZA SCHALKE!!!
FORZA SCHALKE !!!
Inter e inca foarte puternica, au mari sanse sa ajunga in semifinala, succes Cristi!
sper sa faca un meci bun
Multa bafta, capitane!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.