Știri din fotbal internațional
Hegemonie absolută a unui miliardar! „Becali de Tijuana” are 23 de copii și a cumpărat tot fotbalul mexican: „Femeia este animalul meu preferat”
0
Papa Leon al XIV-lea, adversar al lui Donald Trump, transmite un mesaj la startul Cupei Mondiale: „Cine nu știe să trăiască cu ceilalți nu a înțeles viața”
0
Cine transmite la TV Mexic - Africa de Sud și Coreea de Sud - Cehia, primele două jocuri de la CM 2026
0
„Răzvan Lucescu, vândut!” » Vor să-i plătească lui PAOK clauza de reziliere de 4 milioane de euro
4
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
or sa-si ia o bataie de nu or sa mai poata merge in viata lor dc incearca asa ceva. in germania nu e de gluma cu huliganismul.
Nimeni nu se sesizeaza de aceasta incitare la violenta practicata de GSp? Cum e posibil sa mai faci si un sondaj daca atitudinea acestor huligani e corecta sau nu? Faceti-va datoria si denuntati politiei pe acesti derbedei..
i-as impusca pe toti retardatii astia care gandesc in halul asta...cu mentalitatea asta nu vom ajunge departe...niste drogati sunt cu totii...mi-e rusine ca sunt roman avand asemenea specimene conationali
mie mi se pare normala atitudinea lor..Cu ce au fost de vine de au lat bataie???
O SA VEDETI CA NIMENI NU O SA-I BATA SI NICI 'EXTRAGERI' NU O SA SE FACA IN TRIBUNE..LECTIE DE DEMOCRATIE DISEARA DIRECT DIN GERMANIA.
in germania nu e ca in giulesti, nu o sa ii lase cu torte ! muitza becali
**-va-n dinti de huligani nespalati...cand prostia e mare n-ai ce face...bah cretinilor..o sa mergeti sa sustineti Steaua la matineu?
aceste persoane care merg la stadion pentru a se bate si pentru a distruge (lucru care nu il fac numai pe stadioane, ci peste tot) nu sunt nici fani/suporteri ai stelei nici ai altei echipe. sunt pur si simplu niste detinuti aflati in libertate. detinuti pe care nenorocitul nostru de sistem ii tine in libertate sau chiar ii elibereaza (vezi judecatoarea beata de la tgv, puscariasu ala eliberat pentru ca avea de platit rate la masini). puscarie si pt cei ce apara jegurile societatii
asa sa faceti baga mi=as pl in m lui de cioban sa ne suspende si dk se poate sa ne bage si in B ca poate asa pleaca spurcatu asta
hai baietii hai baietii hai baietii!!!Creati INFERNUL!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.