Comentarii (8)
alexzece
alexzece  •  05 Aprilie 2018, 16:07
Postat de Lengyel Adrian pe 05 Aprilie 2018, 12:11

E clar ca Liverpool a fost mai buna , dar sa nu uitam ca primul gol a fost din offside clar , iar acelasi tusier le-a anulat aiurea un gol lui City... Asteptam arbitrajul VAR si in UCL pentru ca arbitrajele sunt din ce in ce mai proaste!!!

'Ti-ai boalii cu VAR-ul vostru.Omul e imperfect,greseli vor exista mereu.Vreti sa faceti din viata un proces de robotizare continua.Sa vedem cand robotii or sa va fure slujbele,sa vedem atunci cum va fi.Ineptilor.

mm_mihai_mm
mm_mihai_mm  •  05 Aprilie 2018, 15:56
Postat de emilou pe 05 Aprilie 2018, 11:30

In repriza a doua, Liverpool nu a trecut de centrul terenului. Neamtul a aratat 3 minute de prelungire si a fluierat sfarsitul dupa 2 minute si 50 de secunde, intr-o repriza cu destule intreruperi. Nu a fost ofsaid la golul anulat. E clar ca City nu a facut un meci bun dar nu mi se pare corect sa-l desfiintati pe Guardiola dupa meciul asta. Sunt curios ce veti zice daca se va califica.

Maestre, la 3-0 tu iti mai propui sa treci centrul terenului sau sa conservi rezultatul ? Ia-te de mana cu Nistor de la dinamo.

824198750992033
Tiberiu Nagy  •  05 Aprilie 2018, 15:34

Liverpool este echipa care te surprinde mereu ... in bine , evident ! De la restul ne-am obisnuit cu anumite asteptari ...

986379311381755
Lengyel Adrian  •  05 Aprilie 2018, 12:11

emilou
emilou  •  05 Aprilie 2018, 11:30

maxp
maxp  •  05 Aprilie 2018, 11:02

Un rand de aplauze pentru maestrul Guardiola, cel laudat de toata lumea ca fiind super-tehnicianul momentului si pus de dese ori in aceeasi propozitie cu Jose Mourinho, ba chiar cu grad comparativ superior cateodata. Eu un singur lucru nu-i doresc lui Guardiola, sa nu duca lipsa de oferte de la echipele pline cu bani ce-si permit sa aduca orice, ca daca ajunge vreodata sa antreneze o echipa mica, cred ca renunta rapid la cariera de antrenor.

ray51
ray51  •  05 Aprilie 2018, 10:16

O repriza speciala. Toti antrenorii de la copii si juniori ar trebui sa o predea elevilor lor.