Știri din fotbal internațional
Dezastru pentru omul care a calificat-o pe FCSB » A rămas șomer și echipa a retrogradat
0
Noile schimbări de regulament care se aplică la meciurile de la CM 2026 » Tot ce trebuie să știi despre turneul final: criteriile de departajare
0
Hegemonie absolută a unui miliardar! „Becali de Tijuana” are 23 de copii și a cumpărat tot fotbalul mexican: „Femeia este animalul meu preferat”
3
Papa Leon al XIV-lea, adversar al lui Donald Trump, transmite un mesaj la startul Cupei Mondiale: „Cine nu știe să trăiască cu ceilalți nu a înțeles viața”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Acest talent ascuns de fapt e o umplutura laudata nu are ce cauta in acele campionate tari ca va sta pe banca !
revizuieste-ti sumele, nu se leaga...
În Germania poate-n Zweite Liga, că-n Bundesliga n-are şanse.
Sa fim seriosi ! Ana Maria Prodan "umfla cu ...pompa", caute sa se vorbeasca mereu despre Stanciu, sa-i creasca cota. Doar romanii , adica GSP... "pun botul", Stanciu nu are nici o cautare in Bundesliga, cit despre Albion....sa fim seriosi, nu are ce cauta acolo ! Sint "perdele de fum " ale impresarului, saracul Stanciu...a involuat, fizic nu poate, tactic si tehnic e subtire, vedeti ca si la Nationala...schioapata.
”4.250.000 € a cheltuit Arsenal în sezonul 2012-2013 doar pe salarii, cu 87 de milioane mai mult decît au încasat "tunarii" din drepturi TV” Foarte relevant
Aoleo!Iar a venit *** aia cu bancuri!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alte gogomanii ale lui Woody Woodpecker !! Stanciu nu are loc in Bundesliga, iar in Anglia poate juca doar in Championship !! Acum vreo saptamana ne anunta cu emfaza ca Inter si Milan se bat pe semnatura lui Stanciu !! Tampenii !! Referitor la Man, nu s-a nascut inca managerul vreunei echipe care sa ofere 20 de mil. de euro pe el !!
Sunt atat de disperati, ca au inceput sa-i inventeze lui stanciu forma )). Omul are 3 goluri sezonul asta si 5 assisturi in 16 meciuri, putin pentru un attacking midfield. Echipa lui e pe loc 4 intr-o liga de 2 lei, fara a avea sanse reale la titlu in fata Slaviei si Vikoriei Plzen. In Europa a fost eliminat in preeliminarii.
Cat de ignorant sau de *** poti sa fii ca ziarist incat sa scrii ca Arsenal a cheltuit pe salarii 4 milioane de euro intr un an (apropo, de ce ati ales 2013?). Ba mai mult. Astea 4 milioane inseamna cu 87 de milioane mai mult decat drepturile tv!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
absolut zero sanse ca lesinatura asta sa ajunga in PL!! Atentie, palmierul zice 'Anglia', nu Premier League. Bag mana in foc ca nu are cum sa ajunga in PL. Omul asta nu ar fi in stare sa joace 3 meciuri pe sezon in PL, la ce intensitate e acolo. Si ca sa il ia doar ca sa joace pt echipa a doua, nu cred ca se pot pacali in asa hal. Nici in Championship nu e in stare sa joce, e prea firav, acolo este un joc mult prea fizic pentru astia veniti din Romania, care cred ca sunt fotbalisti daca jongleaza sute pe picior si dau gol cu efect din spatele portii, ca alibleg. Deci ciocu' mic cu Anglia, nicio sansa. Poate Bundesliga sa fie mai aventuroasa... Dar chiar si asa e greu. Bundesliga2 este cel mai 'safe bet'.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.